Trwa ładowanie...

Tragiczne wypadki w Krakowie-Tyńcu i w Łodzi

Nie żyje kierowca tira, który nad ranem przewrócił się na obwodnicy autostradowej w Krakowie-Tyńcu. W wyniku wypadku zablokowana jest droga w kierunku Śląska - poinformował oficer dyżurny małopolskiej straży pożarnej.

Share
Tragiczne wypadki w Krakowie-Tyńcu i w Łodzi
Źródło: PAP, Fot: Grzegorz Michałowski
d26jvc0

Według informacji strażaków samochód ciężarowy przewoził różne elementy metalowe, które w wyniku wypadku rozsypały się na drodze. Nie wiadomo jak długo potrwa blokada w tym miejscu autostrady A4 w kierunku Katowic. Utrudnienia (zwężenie drogi) czekają też jadących w stronę Szarowa (na wschód).

W zdarzeniu nie brał udział żaden inny pojazd.

d26jvc0

Zderzenie tira z samochodem osobowym

Zobacz zdjęcia: Groźna wywrotka tira

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu w piątek tira z samochodem osobowym na al. Jana Pawła II w Łodzi. To łódzki odcinek drogi krajowej nr 1 (Łódź-Gdańsk). W wyniku wypadku zablokowane są dwa pasy trasy w kierunku Gdańska.

Jak poinformował oficer dyżurny łódzkiej straży pożarnej, do wypadku doszło nad ranem na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Obywatelską. Zderzył się tir przewożący drewno z autem osobowym. W wyniku wypadku ciężarówka przewróciła się na bok i zablokowała większość drogi w kierunku na Gdańsk.

- Ciężko ranny został kierowca samochodu osobowego; ranny jest także kierowca ciężarówki - dodał dyżurny strażaków.

Ruch w kierunku Gdańska odbywa się obecnie jednym pasem, ale na czas podnoszenia tira zablokowana zostanie całkowicie trasa w tym kierunku.

d26jvc0

Podziel się opinią

Share
d26jvc0
d26jvc0
Więcej tematów