Trwa ładowanie...
d13drw4

Tragedia na DK 5. Przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie

Tragiczne zdarzenie na krajowej "piątce". Kierowca skody przejechał po leżącym na drodze mężczyźnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tragedia na DK 5. Przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie
(WP.PL, Fot: Marcin Gadomski)
d13drw4

Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 5 w pobliżu miejscowości Stawiska pod Strzegomiem (woj. dolnośląskie). Około godziny 22:00 w środę. Kierowca samochodu marki skoda jadący w kierunku Bolkowa przejechał po leżącym na jezdni mężczyźnie.

Kierujący skodą 44-letni mieszkaniec Jeleniej Góry zatrzymał się tuż za miejscem zdarzenia i sam wezwał policję. Przybyłym na miejsce funkcjonariuszom tłumaczył, że nie zauważył leżącego na jezdni człowieka. Badanie alkomatem wykazało, że 44-latek był trzeźwy. Pogotowie ratunkowe stwierdziło zgon przejechanego mężczyzny.

Nie wiadomo na razie, czy leżący na jezdni mężczyzna w momencie wypadku był żywy. Policja prowadzi ustalenia jego tożsamości. Mężczyzna nie miał bowiem przy sobie dokumentów, a dodatkowym utrudnieniem w ustaleniu personaliów jest fakt, że denat miał zmasakrowaną twarz.

Prawdopodobne jest, że 44-latek nie zauważył leżącego. Był on bowiem ubrany w ciemną odzież i nie posiadał elementów odblaskowych. Szczegóły całej sprawy wyjaśnia policja.

d13drw4

Podziel się opinią

Share

d13drw4

d13drw4
Więcej tematów