Trwa ładowanie...

Topielec z jeziora Długiego w Olsztynie. Kim jest tajemniczy mężczyzna z raną postrzałową głowy?

Olsztyn żyje historią nieznanego mężczyzny, którego ciało wyłowiono z jeziora Długiego. Nie wiadomo kim jest, skąd pochodzi, ani jak doszło do tragedii. Mamy tylko strzępki informacji: mógł chodzić w czapce baseballówce i nosić okulary korekcyjne.
Share
Policja apeluje o pomoc ws. topielca z jeziora Długiego
Policja apeluje o pomoc ws. topielca z jeziora DługiegoŹródło: Policja
demcnis

Tajemnicze wydarzenie na terenie jeziora Długiego w Olsztynie. 10 czerwca policjanci dostali zgłoszenie i pojechali nad wodę. Z jeziora wyłowili mężczyznę z raną postrzałową głowy. Był ubrany, ale nie miał żadnych dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie kim był.

Dlatego Komenda Miejska Policji w Olsztynie prosi o pomoc. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje na zdjęciu mężczyznę, proszony jest o kontakt.

Topielec z Olsztyna. Podajemy rysopis

Miał około 40 lat i 180 cm wzrostu. Włosy dość krótko krótko przystrzyżone koloru rudego. Miał brodę oraz wydatny brzuch. Mężczyzna prawdopodobnie często chodził w czapce typu baseballówka oraz mógł nosić okulary korekcyjne. Możliwe, że denat był obcokrajowcem. Nikt nie zgłosił zaginięcia osoby o podobnym rysopisie.

demcnis

Przyczyną jego śmierci było prawdopodobnie samobójstwo. Po kilku dniach od tragedii policjanci wyłowili z jeziora broń, z której padł śmiertelny strzał.

Policja z Olsztyna apeluje: prosimy o pomoc. Jeśli ktokolwiek wie, kim jest mężczyzna ze zdjęcia, może dzwonić do Komendą Miejska Policji w Olsztynie. Podajemy numer telefonu do nadkom. Tomasza Filipowicza, który prowadzi śledztwo: 603 396 125.

Topielec z jeziora Długiego. Policja apeluje o pomoc

   Policja
Źródło: Policja

WP prosi o rozpowszechnienie zdjęcia. To może pomóc w ustaleniu i odnalezieniu jego rodziny lub znajomych.

demcnis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Kieruje się na wschód **

demcnis

Podziel się opinią

Share
demcnis
demcnis
Więcej tematów