Trwa ładowanie...
d479e4n

Tony Blair odwiedzi Kraków. Wkrótce odbędzie się wielka konferencja światowego biznesu

Tony Blair, jeden z bardziej wpływowych światowych przywódców i były premier Wielkiej Brytanii, już czerwcu przyjedzie do Krakowa. Polityk będzie gościem VI Konferencji ABSL, która odbędzie się w dniach 16-17 czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tony Blair odwiedzi Kraków. Wkrótce odbędzie się wielka konferencja światowego biznesu
(Materiały prasowe)
d479e4n

Już w czerwcu odbędzie się jedno z najważniejszych spotkań biznesowych w Europie. Wtedy też przedstawiciele światowych korporacji, wezmą udział w konferencji ABSL. Głównym gościem będzie Tony Blair, który w 1997-2004 latach pełnił funkcję premiera Wielkiej Brytanii, a w latach 2004-2007 stał na czele brytyjskiej Partii Pracy. Polityk wspierał powiększenie Unii Europejskiej w 2004 r. i wejście Polski do NATO w 1999.

Organizacja konferencji z najważniejszymi osobami w świecie polityki i biznesu potwierdza, że Kraków umacnia się w rankingu najlepszych miejsc dla biznesu w Europie. Tylko przez ostatni rok w Krakowie otworzyło się 14 nowych centrów usług z zagranicznym kapitałem, m.in. GE Healthcare, Lundbeck, RWE czy Samsung. Wcześniej pojawiły się tam m.in. Brown Brothers Harriman, Capgemini, Cisco, Euroclear, HSBC, IBM, Luxoft, Rolls-Royce, Shell i State Street.

Przedstawiciele korporacji również wezmą udział w konferencji ABSL.

d479e4n

- Konferencja ABSL to ważna platforma dyskusji na temat tego, jak dalej stymulować wzrost branży. Cieszymy się, że już kolejny raz w Krakowie odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń sektora biznesowego. Miasto przyciąga inspirujących i doświadczonych liderów - mówił Piotr Dziwok, prezes zarządu Shell Polska, dyrektor generalny Shell Business Operations Kraków oraz wiceprezes ABSL.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d479e4n

Podziel się opinią

Share
d479e4n
d479e4n
Więcej tematów