Trwa ładowanie...

To już pewne. Koleje Mazowieckie pojadą do Gdyni i Krakowa

Spółka oficjalnie poinformowała o zmianach w nowym rozkładzie jazdy.

To już pewne. Koleje Mazowieckie pojadą do Gdyni i Krakowa
d1dmvwd
d1dmvwd

O uruchomieniu weekendowych połączeń z Warszawy do Gdyni i Krakowa spółka myślała już od dłuższego czasu. Dziś Koleje Mazowieckie potwierdziły te plany. Całoroczne pociągi ze stolicy do Gdyni oraz Krakowa miałyby być alternatywą, dla już istniejących połączeń innych spółek. Co warte podkreślenia, czas przejazdu będzie podobny jak w przypadku wielu składów PKP Intercity. Pociągi zaczną kursowanie wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy, 13 grudnia.

I tak pociąg KM do Gdyni odjedzie ze stacji Warszawa Zachodnia o godz. 7.20 a czas przejazdu ma wynieść 4 godz. 18 minut. W drogę powrotną znad morza wyruszy o godzinie 13.40. Jeśli chodzi o połączenie do Krakowa, to skład odjedzie ze stacji Warszawa Wschodnia o godz. 9.19 by na miejscu pojawić się o 12:14. Czas podróży wyniesie więc około trzech godzin. Ze stolicy Małopolski do Warszawy pociąg wyruszy o 16.18.

Spółka poinformowała też o korekcie swoich lokalnych połączeń na Mazowszu. Ze wszystkimi szczegółami nowego rozkładu jazdy Kolei Mazowieckich można zapoznać się tutaj .

d1dmvwd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dmvwd
Więcej tematów