ycipk-2cps3d

Targi pracy w Tauron Arenie w Krakowie. Firmy szukają pracowników

Jeśli masz problem ze znalezieniem pracy, możesz to zmienić. W środę, 14 października, w krakowskiej Tauron Arenie organizowane są największe w regionie targi dla osób szukających zatrudnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Targi pracy w Tauron Arenie w Krakowie. Firmy szukają pracowników
(Fotolia)
ycipk-2cps3d

- Zainteresowani będą mieli szansę skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, który pomoże w wyborze odpowiedniej pracy, zgodnej z umiejętnościami i zainteresowaniami. Udzieli również informacji jak dobrze zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą - przekonują organizatorzy targów.

Na poszukujących pracy czeka ponad 100 firm z regionu, którzy aktualnie szukają pracowników, a zdaniem osób z działów personalnych jest zapoznanie się z potencjalnym kandydatem.

- Na targach jest luźna atmosfera - nie ma tej całej otoczki i nerwów, jak podczas rozmowy rekrutacyjnej. I jeśli już zaprosimy kandydata, znamy się i łatwiej się rozmawia - mówią wystawcy.

ycipk-2cps3d

W Małopolsce obecnie najbardziej poszukiwani są kierowcy, pracownicy produkcji i sprzedawcy oraz handlowcy. To w tych zawodach skupia się najwięcej ofert pracy, ale jak przekonują specjaliści ds. zatrudnienia, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Kolejna edycja Targów Pracy "Świadomie do celu" odbędzie się w godzinach 10 - 14 w Tauron Arenie Kraków przy ul. Stanisława Lema 7.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

ycipk-2cps3d
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2cps3d

ycipk-2cps3d
ycipk-2cps3d