Trwa ładowanie...

Rybnik. Przerwa na papierosa lub na ćwiczenia – od teraz każdy z nich może zdecydować

Przerwa w pracy należy się każdemu pracownikowi. Tylko od niego zależy, jak ją wykorzysta. Od teraz, niektórzy z nich spędzą te chwile troszcząc się o własne zdrowie.

Share
Przerwa w pracy przysługuję każdemu, to od nas zależy jak ją wykorzystamyPrzerwa w pracy przysługuję każdemu, to od nas zależy jak ją wykorzystamyŹródło: UM Rybnik
d37vxgn

W rybnickim Urzędzie Miasta, dwa razy w tygodniu pracownicy mogą skorzystać z ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanej trenerki. Podczas dziesięciominutowych zajęć zadbają o swój kręgosłup.

Już na pierwszym spotkaniu pojawiło się sporo chętnych. Z 430 pracujących osób, 30 postanowiło spędzić ten czas aktywnie. Zajęcia są bezpłatne i będą trwały przez cały październik. Jeśli spotkają się z zainteresowaniem to niewykluczone, że będą kontynuowane w przyszłych miesiącach.

Ćwiczenia nie są skomplikowane i można je wykonywać w miejscu pracy, mając na sobie ubranie w którym się do niej przyszło. Można powtarzać je codziennie, chodzi o wyrobienie w sobie zdrowego nawyku. Wystarczy wstać od biurka, by nabrać nowej energii. To niby nic, a tak wiele.

d37vxgn

Pamiętajmy, że długotrwała siedząca praca źle wpływa na nasz kręgosłup. Cierpi na tym nasza postawa i pojawiają się problemy ze zdrowiem. Zwracając na to uwagę, możemy wiele zmienić z myślą o naszym zdrowiu.

Czas na chill out! Wyjątkowa sesja relaksacyjna dla Twojego kręgosłupa

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d37vxgn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37vxgn
d37vxgn
Więcej tematów