Trwa ładowanie...

Sebastian K. odpowiada Beacie Szydło

Kierowca seicento napisał, że oczekuje na wyjaśnienie wszystkich okoliczności wypadku zgodnie z zasadami i w sposób „jak każde inne zdarzenie”. Kierowca podziękował za zbiórkę pieniędzy na nowy samochód. Jak zaznaczył, jest to dla niego wyraz wsparcia i solidarności.

Share
Sebastian K. odpowiada Beacie SzydłoŹródło: PAP, fot: Andrzej Grygiel
d2t294k

Kierowca fiata seicento wysłał wiadomość do reportera programu „Czarno na białym” w TVN24, w której odnosi się do listu Beaty Szydło. Zapewnił w nim, że zbiórka pieniędzy na nowy samochód jest dla niego ogromnym wsparciem, ale nie ma na myśli pieniędzy, tylko traktuje ją jako gest solidarności, którego bardzo potrzebował.

Sebastian K. w liście odniósł się do wiadomości od Beaty Szydło, która również pragnie wyjaśnienia sprawy. Premier pisała, że wypadek jest splotem nieszczęśliwych okoliczności, a całe zdarzenie zostało upolitycznione i wykorzystywane przez polityków opozycji. 21-latek liczy, że okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione „jak każde inne zdarzenie”.

Mężczyzna jest podejrzany o spowodowanie wypadku z udziałem premierBeaty Szydło w Oświęcimiu. Według ustaleń policji, rządowa kolumna wyprzedzała fiata seicento, ale jego kierowca w pewnym momencie zaczął skręcać w lewo. Jak tłumaczył, po przejechaniu pierwszego samochodu nie widział następnych pojazdów oraz słyszał sygnałów dźwiękowych.

d2t294k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2t294k
Więcej tematów