Trwa ładowanie...

Sanders: "Wiedza o UFO zostanie ujawniona jeśli zostanę prezydentem"

Bernie Sanders złożył nietypową deklarację. Polityk obiecał, że jeśli wygra wybory, to ujawni rządowe tajemnice dotyczące istot pozaziemskich.
Share
Bernie Sanders ujawni wiedzę rządu na temat UFO.
Bernie Sanders ujawni wiedzę rządu na temat UFO.Źródło: PAP/EPA
dqj6kd9

Być może polityk Demokratów składając taką obietnicę liczy na głosy zwolenników szturmu na Strefę 51. Niedawno wydarzenie, które miało skupiać chętnych na wtargnięcie do bazy, w której według teorii spiskowych amerykański rząd skrywa tajemnice o UFO, zgromadziło pół miliona facebookowiczów.

Jego deklaracja, która może rozpalić do czerwoności umysły fanów teorii spiskowych, padła w wywiadzie na youtube’owym kanale Joe Regana.

dqj6kd9

Przemyślane działanie

Patrząc na tę deklarację w trochę poważniejszy sposób, może być ona czymś więcej, niż tylko zwykłym żartem. Donald Trump był preferowanym wyborem wielu miłośników teorii o istotach pozaziemskich w wyborach z 2016 roku, mimo, że sam obecny prezydent USA stwierdził, że "nie szczególnie wierzy w doniesienia o obserwacjach UFO".

Być może Sanders dyskretnie puszcza do tej grupy oko. Z drugiej jednak strony Clinton przed wyborami także skłaniała się w kierunku ujawnienia wiedzy o UFO, a nie pomogło jej to zdobyć głosów ludzi wierzących w to zjawisko.

dqj6kd9
dqj6kd9

Podziel się opinią

Share
dqj6kd9
dqj6kd9
Więcej tematów