Trwa ładowanie...
ycipk-22gfaz
ycipk-22gfaz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Rutkowski: sytuacja Bartka Waśniewskiego nie jest komfortowa

- Sytuacja, w której znalazł się Bartek, nie jest zbyt komfortowa, ponieważ Katarzyna wystawiła go jako tarczę, do której mogą strzelać różne osoby. Oczywiście nie dosłownie - powiedział TVN24 detektyw Krzysztof Rutkowski. Jak dodał, Bartek Waśniewski jest teraz wystawiony mediom do tak zwanej kwestii "przedstawiania problemu".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-22gfaz

W środę Katarzyna Waśniewska miała zostać poddana badaniu wariografem, Jednak zanim do tego doszło, kobieta zniknęła w środę nad ranem z łódzkiego mieszkania, w którym przebywała wraz z mężem, dzięki wsparciu Krzysztofa Rutkowskiego. Katarzyna zabrała swoje rzeczy i zostawiła dwa listy pożegnalne.

Po południu policja odnalazła kobietę, która wraz z matką znajdowała się w Sosnowcu, na terenie ogródków działkowych. Katarzyna napisała oświadczenie, w którym stwierdziła, że nikt jej nie zmuszał do opuszczenia Łodzi i była to jej osobista decyzja.

Krzysztof Rutkowski pytany, czy wie, co teraz zamierza zrobić Bartłomiej Waśniewski mówił, że gdy rozmawiał z mężczyzną w środę ten mówił, że musi "przespać się z problemem". - Zobaczymy, jaka będzie jego decyzja, ale każda podjęta przez niego decyzja zostanie przeze mnie uszanowana - zapewnił Rutkowski.

ycipk-22gfaz

Jak dodał, sytuacja Bartka Waśniewskiego jest teraz ciężka, do czego przyczyniło się to, co w środę zrobiła jego żona. - Decyzja Katarzyny jest decyzją oczywiście jej, po zostawionym liście, który w jakiś sposób ma wykazać jej miłość do niego. Można powiedzieć, że kłóci się to jedno z drugim, ponieważ osoba, która kocha nie pozostawia drugiej z problemami i ze sprawami, które trzeba zamknąć i zakończyć - stwierdził Rutkowski w rozmowie z TVN24.

Katarzyna Waśniewska podejrzana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci półrocznej córki Magdy. Prokuratura postawiła jej również zarzuty zawiadomienia organów ścigania o niepopełnionym przestępstwie i tworzenia fałszywych dowodów.

Zaginięcie sześciomiesięcznej Magdy zgłoszono 24 stycznia, padła sugestia, że została uprowadzona. Półtora tygodnia później okazało się, że porwania nie było - matka Magdy wyjaśniła, że dziecko zmarło wskutek nieszczęśliwego wypadku, a ona w panice i ze strachu ukryła ciało. Potem wskazała miejsce jego ukrycia. Według wstępnych wyników sekcji zwłok, dziewczynka zmarła po uderzeniu w tył głowy; według Katarzyny W. Magda uderzyła o próg w mieszkaniu, gdy wypadła jej z rąk.

Prokuratorzy, prowadzący śledztwo w sprawie śmierci dziewczynki, podkreślają, że Katarzyna W. jest osobą wolną; dotychczas stawiała się na każde wezwanie prokuratury. W ten sposób rzeczniczka katowickiej prokuratury okręgowej, prok. Agnieszka Wichary, odniosła się do doniesień mediów o zniknięciu Katarzyny W.

ycipk-22gfaz
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22gfaz

ycipk-22gfaz
ycipk-22gfaz