Trwa ładowanie...

ROSSMANN Walentynki: będzie promocja 2+2 gratis z okazji święta zakochanych?

ROSSMANN Walentynki: będzie promocja 2+2 gratis z okazji święta zakochanych? Sprawdź, czy w promocyjnej cenie kupisz prezent dla ukochanej osoby.

Share
ROSSMANN Walentynki: będzie promocja 2+2 gratis z okazji święta zakochanych?
Źródło: iStock.com
de30q75

ROSSMANN Walentynki – będzie promocja 2+2 gratis?

Chociaż promocja 2+2 na luty 2019 nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, już teraz możemy zapoznać się z jej ofertą i dowiedzieć, do kiedy potrwa. Walentynki wypadające 14 lutego to wyjątkowy dzień, w którym warto zatroszczyć się o prezent dla bliskiej osoby. Według nieoficjalnych informacji, w drogeriach Rosmann będzie można kupić między innymi atrakcyjne produkty przeznaczone do pielęgnacji męskiej. Należy jednak mieć na uwadze, że muszą one być oznaczone czerwoną etykietką 2+2.

ROSSMANN Walentynki – zasady lutowej promocji

Oficjalnie nie wiadomo, czy luty 2019 będzie miesiącem promocji 2+2, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Przypominamy jednak, że w ubiegłym roku znana drogeria w tym okresie ogłosiła promocję na produkty do pielęgnacji męskiej.

W poprzednich edycjach zasady promocji prezentowały się następująco:

  • objęte były nią produkty oznaczone specjalną etykietką
  • lista produktów podlegających promocji 2+2 była podana w regulaminie akcji dostępnej na stronie internetowej drogerii
  • promocja 2+2 obowiązywała zarówno w sklepach stacjonarnych Rossmann, jak i na stronie internetowej sklepu
de30q75

Klienci chcący skorzystać z atrakcyjnej oferty musieli skompletować 4 dowolne produkty biorące udział w akcji. Wiadomo jednak, że towary musiały się od siebie różnić kodem kreskowym oraz numerem katalogowym w sklepie internetowym. Jeżeli Rossmann zdecyduje się pójść śladem poprzednich promocji 2+2 gratis, odbędzie się ona w dniach 8-17 lutego. Atrakcyjne oferty będą doskonałą okazją do zakupu prezentu z okazji święta zakochanych.

de30q75

Podziel się opinią

Share
de30q75
de30q75
Więcej tematów