Trwa ładowanie...
d1d84x2
21-06-2016 14:17

Rafał Ziemkiewicz: przekroczono Rubikoń śmieszności. Takiego stężenia absurdu jeszcze nie było

- Został przekroczony "Rubikoń" śmieszności. Można to podzielić na dwa tematy. Jeden: upadek dziennikarstwa śledczego, forma jakichś pseudodziennikarskich publikacji, które służą wyłącznie aluzjom, insynuacjom. To jest przejście gazet opiniotwórczych do metody tabloidów. Druga sprawa: za sprawą Schetyny i PO to się przeniosło na forum polityczne. Zgłaszanie wniosku o wotum nieufności dla szefa MON dwa tygodnie przed Szczytem NATO na podstawie nie powiem skąd wziętych aluzyjek z "Gazety Wyborczej" to naprawdę delikatnie mówiąc, nie jest poważne - mówił w #dziejesienazywo Rafał Ziemkiewicz ("Do Rzeczy").

Share
d1d84x2

Michał Kolanko (300polityka.pl) przypomniał słynne słowa Grzegorza Schetyny, że będzie opozycją totalną. - I chce być w tym konsekwentny. Politycy PO będą musieli teraz bronić tego, że zgłaszanie wniosku o wotum nieufności dla ministra obrony narodowej wcale nie szkodzi polskiemu bezpieczeństwu - stwierdził.

Zdaniem Ziemkiewicza PO po raz kolejny strzela sobie w kolano. - Posłem sprawozdawcą wniosku będzie Stefan Niesiołowski. Nie chce porównywać osób, ale Krystyna Pawłowicz w podobny sposób funkcjonuje w PiS i nie jest wysuwana do ról poważnych. PO teraz miesza porządki - dowodził.

Zgodził się z nim Kolanko. - Myślę, że wszyscy dobrze wiedzą, co powie Stefan Niesiołowski. Możemy to przemówienie już teraz napisać - oświadczył.

- Mamy do czynienia z takim stężeniem absurdu, jaki się w polskiej polityce chyba jeszcze nie zdarzył, dlatego mówię o tym "Rubikoniu" przekroczonym - podkreślił Ziemkiewicz.

d1d84x2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d84x2
Więcej tematów