Trwa ładowanie...
słońce

Przyjemna aura - prognoza pogody na 17 i 18 czerwca

Nowy tydzień przyniósł nam poprawę pogody. W wielu miejscach się rozpogodziło, a słupki rtęci podskoczyły w górę. Oto prognoza na najbliższe 2 dni.

Share
Przyjemna aura - prognoza pogody na 17 i 18 czerwca
Źródło: AFP, fot: Johannes Eisele
djq24l4

Wtorek

We wtorek w kraju zachmurzenie umiarkowane, okresami duże, rano miejscami rozpogodzenia, lokalnie - głównie na południu - przelotne opady deszczu, na południu możliwe burze. Temp. maks. od 15 do 17 st. na Wybrzeżu, Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie, od 17 do 22 st. na pozostałym obszarze. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz w porywach do 60 km/h, z kierunków północnych.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. min. od 4 do 7 st. na północnym wschodzie, Żuławach i Pojezierzu Kaszubskim, od 6 do 11 st. na pozostałym obszarze. Wiatr na wschodnim Wybrzeżu umiarkowany i dość silny, północny i północno-zachodni, na pozostałym obszarze słaby, zmienny, z przewagą kierunków zachodnich i północnych.

Środa

W środę zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami na północnym wschodzie duże, możliwy przelotny deszcz. Temp. maks. od 16 do 20 st., na krańcach północnych, od 19 do 24 st. na pozostałym obszarze. Wiatr na wschodnim Wybrzeżu umiarkowany i dość silny, na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

djq24l4

Warszawa

W Warszawie we wtorek zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego, przelotne opady deszczu. Temp. maks. 19 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. min. 9 st. Wiatr słaby, północny. W środę zachmurzenie umiarkowane. Temp. maks. 21 st. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1003 hPa i będzie się wahało.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

djq24l4

Podziel się opinią

Share
djq24l4
djq24l4
Więcej tematów