Trwa ładowanie...
d3ehwt4
Defence24

Przeciwnik polityki Putina znaleziony martwy

Znany przeciwnik polityki Putina, aktor Aleksiej Dewotczenko został znaleziony martwy we własnym domu - informują rosyjskie media. Policja podejrzewa morderstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksiej Dewotczenko
Aleksiej Dewotczenko (wikimedia.ru)
d3ehwt4

Ciało 49-letniego Dewotczenki znalazł jego znajomy. Według prokremlowskiego portalu lifenews.ru - miał go widzieć pijanego. Następnego dnia, gdy przyszedł do jego mieszkania, aktor już nie żył. Leżał w kałuży krwi obok drzwi wejściowych. Portal sugeruje, że śmierć nastąpiła z powodu upływu krwi po "ataku wściekłości". W artykule padło podejrzenie, że "chodząc po mieszkaniu Dewotczenko wybijał szyby w drzwiach i meblach".

Serwis Rusplt.ru, powołując się na informacje pochodzące od funkcjonariuszy policji, informuje, że prawdopodobnie mężczyzna został zamordowany. Mieszkanie aktora wciąż badane jest policję. Policja przy ciele Dewotczenki znalazła puste opakowania po lekach i puste butelki po alkoholu.

Dewotczenko krytykował politykę Władymira Putina. Brał m.in. udział w Marszu Niezgody, podpisał się też pod listem rosyjskich artystów i intelektualistów sprzeciwiających się aneksji Krymu.

d3ehwt4

Podziel się opinią

Share

d3ehwt4

d3ehwt4
Więcej tematów