Trwa ładowanie...
d3pc8us

Próbował zgwałcić pasażerkę w samolocie. Żona siedziała obok

34-latek został aresztowany w Stanach Zjednoczonych pod zarzutem napaści seksualnej w trakcie nocnego lotu. Sprawą żyją miliony Amerykanów, wiadomość jest jedną z najczęściej podawanych w mediach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Próbował zgwałcić pasażerkę w samolocie. Żona siedziała obok
(Wayne County Sheriff's Office)
d3pc8us

Napastnik to obywatel Indii, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Sąd nie wyznaczył kaucji, po zapłaceniu której Prabhu Ramamoorthy mógłby wyjść na wolność w oczekiwaniu na proces. Według władz mężczyzna ma czasową amerykańską wizę. Został aresztowany zaraz po tym, jak samolot z Las Vegas wylądował w Detroit.

22-letnia kobieta obudziła się z ręką mężczyzny w swoich spodniach. Bluzkę miała rozpiętą. Była godzina 5.30, maszyna linii Spirit miała lądować za 40 minut. Podróżna poderwała się z miejsca i pobiegła do ochrony lotu. Dostała inny fotel z tyłu samolotu, a na napastnika na lotnisku czekała policja.

Mężczyźnie nie przeszkadzało nawet to, że tuż obok siedziała jego żona. Zgodnie ze słowami prokurator Amandy Jawad, przybysz z Indii zajął miejsce między obu kobietami. Świadkowie potwierdzili wydarzenia na pokładzie - informuje Fox News.

d3pc8us

Dwóch uczestników lotu powiedziało śledczym, że ofiara płakała i że jej bluzka była rozpięta, podobnie jak spodnie, kiedy zgłosiła atak - powiedziała pani prokurator.

   Facebook.com
(Facebook.com)

Napastnik nie przyznaje się do winy, wspiera go żona. Mężczyzna tłumaczy, że niczego nie pamięta, bo wziął tabletkę i zapadł w bardzo głęboki sen. Dodaje, że pamięta tylko, że żona zwróciła mu uwagę, iż 22-latka zasnęła częściowo na jego kolanach. Partnerka życiowa aresztowanego twierdzi, że prosili obsługę o zamianę miejsc z tego powodu. Ale personel pokładowy nie zgłosił, że ktoś poprosił ich o zmianę miejsc poza ofiarą napaści seksualnej.

*Zobacz także: Magda Mielcarz była molestowana na planie? "Natychmiast to ukróciłam" *

Tym, co czyni to przestępstwo szczególnie rażącym, a oskarżonego jeszcze bardziej niebezpiecznym dla społeczności jest fakt, że miało ono miejsce w samolocie. Napastnik był wystarczająco odważny, aby zrobić to publicznie, obok żony, gdzie każdy mógł go zobaczyć - podkreśla prokurator Jawad.

d3pc8us

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d3pc8us

Podziel się opinią

Share
d3pc8us
d3pc8us
Więcej tematów