Trwa ładowanie...
Artykuł sponsorowany
07-09-2015 09:17

Problem z przyjęciem na wybrany kierunek studiów? Dowiedz się jakie masz alternatywy

Maturzyści najczęściej dążą do tego, aby dostać się na popularne kierunki studiów na uczelniach publicznych. Często się jednak okazuje, że w trakcie rekrutacji jest duża konkurencja i kandydat nie otrzymuje wymarzonego indeksu. W takiej sytuacji niedoszły student nie musi decydować się na wybór kierunku, który go nie interesuje, lecz może zdecydować się na studiowanie upragnionego kierunku na uczelni niepublicznej.

Artykuł sponsorowanyArtykuł sponsorowany
Problem z przyjęciem na wybrany kierunek studiów? Dowiedz się jakie masz alternatywyŹródło: Materiały prasowe
d3xh2hu
d3xh2hu

Powstała w 2002 roku Gdańska Szkoła Wyższa oferuje wysokiej jakości autorskie programy nauczania. Zatrudnia też kompetentną kadrę dydaktyczną, posiadającą bogate doświadczenie nie tylko akademickie, ale także zawodowe. Dzięki temu absolwenci mają zapewnione solidne wykształcenie i są odpowiednio przygotowani zarówno do pracy w zawodzie, jak i do dalszych studiów na poziomie magisterskim. Jest to Uczelnia z tradycjami, dbająca o wysoką jakość nauczania potwierdzoną certyfikatami: „Wiarygodna Szkoła” i* „Dobra Uczelnia Dobra Praca”* przyznawane od 2005 roku oraz „Jakość roku”.

Jak więc przedstawia się oferta tej uczelni? Prowadzi ona studia I stopnia: 6-semestralne licencjackie i 7-semestralne inżynierskie, II stopnia: 4-semestralne magisterskie oraz podyplomowe: 2- i 3-semestralne.

Studia I stopnia odbywają się zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym. Prowadzone są w Gdańsku , Tczewie, Koszalinie, Słupsku i Olsztynie. W zależności od wybranego kierunku, studia kończą się uzyskaniem wykształcenia wyższego z tytułem zawodowym licencjata bądź inżyniera.

Na Wydziale Administracji studiować można kierunek administracja oraz kryminologia. Są to studia licencjackie trwające 6 semestrów.

d3xh2hu

Wydział Ekonomiczno-Społeczny oferuje naukę na kierunkach, które cieszą się ostatnio dużym powodzeniem takich jak:* turystyka i rekreacja* oraz edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Wszystkie te kierunki również trwają 6 semestrów i zakończone są uzyskaniem tytułu licencjata.

Wydział Studiów Inżynierskich to studia inżynierskie, 7-semestralne, na kierunkach zarządzanie i inżynieria produkcji, gospodarka przestrzenna oraz architektura krajobrazu.

Jeśli jesteśmy zainteresowani studiami II stopnia, odbywają się one na kierunkach administracji oraz zarządzanie i inżynieria produkcjiw systemie zaocznym i kończą się uzyskaniem wykształcenia wyższego z tytułem zawodowym magistra.

Kierunki podzielone są na wiele różnych specjalności. Możesz więc wybrać coś, co będzie idealnie pasować do Twojej osoby i będzie odpowiednie dla wybranej przez Ciebie ścieżki zawodowej.

d3xh2hu

Spomiędzy jakich specjalizacji możesz dokonać wyboru?

Jedna z propozycji to* logistyka i zarządzanie transportem*. W dzisiejszych czasach rzeczy te odgrywają istotną rolę w funkcjonowaniu całej gospodarki. Wybierając tą specjalizację zdobędziesz rozległą wiedzę z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów transportowych i logistycznych, poznasz podstawy nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania, dowiesz się też, jak rozwiązywać problemy logistyczne. Specjalności tej patronuje Klaster Logistyczno-Transportowy „Północ-Południe”.

Kolejna popularna opcja to mechatronika. To dziedzina, która jest przyszłością przemysłu. Studiując ją, otrzymasz teoretyczną i praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci podjąć pracę we wszystkich gałęziach gospodarki, z przemysłem wysokiej technologii włącznie. Popularności nie traci także specjalność - finanse i rachunkowość. Zdobędziesz tu szeroką wiedzę, która zdecydowanie zwiększy Twoje szanse na zdobycie ciekawej pracy w komórkach finansowo-księgowych każdego przedsiębiorstwa, instytucjach administracji publicznej, organach podatkowych i skarbowych.

d3xh2hu

Gdańska Szkoła Wyższaoferuje jeszcze wiele interesujących specjalności. Zapoznaj się z nimi na www.gsw.gda.pl i już dziś pomyśl o swojej przyszłości!

Artykuł sponsorowany
d3xh2hu

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xh2hu
Więcej tematów