Trwa ładowanie...
d33nlfi
27-05-2004 11:00

Pornograficzna kasa chorych

Podkarpacka Regionalna Kasa Chorych zakontraktowała nowe usługi. Aby z nich skorzystać wystarczy wysłać SMS pod czterocyfrowy numer telefonu. Pacjenci mogą w ten sposób uzyskać dostęp do zdjęć i filmów z... gołymi panienkami.

d33nlfi
d33nlfi

Pod adresem kasy zamieszczona była kiedyś oficjalna strona internetowa Podkarpackiej Regionalnej Kasy Chorych. Zlikwidowano ją po tym, jak kasy chorych w całym kraju przestały istnieć i zastąpił je Narodowy Fundusz Zdrowia. Rzeszowski oddział NFZ posiada swoją stronę internetową, ale już pod zupełnie innym adresem (www.nfz-rzeszow.pl).

– Dotarły już do nas sygnały, że stary adres Podkarpackiej Regionalnej Kasy Chorych trafił w niepowołane ręce – twierdzi Liliana Leniart, rzecznik prasowy rzeszowskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. – Z obecną zawartością witryny pod tym adresem nie mamy nic wspólnego. Nie życzymy sobie jednak, by znajdowały się tam takie treści.

Liliana Leniart zapewniła, że prawnicy NFZ-u obecnie pracują nad rozwiązaniem tej niefortunnej sytuacji. – Staramy się dociec, czy ktoś, kto umieścił na naszej starej stronie te treści, miał do tego prawo – mówi Liliana Leniart. – Specjaliści od technologii internetowych poradzili nam próbować kontaktować się z tymi osobami i polubownie załatwić sprawę. Mam nadzieję, że bardzo szybko uda się tę sprawę w ten sposób załatwić.

MATEUSZ MAZUR

Liliana Leniart, rzecznik prasowy rzeszowskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia:

- Nie jest to już nasza strona. Po pierwszych sygnałach, które w tej sprawie otrzymaliśmy, podjęliśmy kroki zmierzające do usunięcia tej witryny z Internetu. Jeżeli nie uda się tego załatwić polubownie, wystąpimy o pomoc do prokuratury.

d33nlfi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33nlfi
Więcej tematów