Trwa ładowanie...
d4l9rqg

Policjanci zlikwidowali agencję towarzyską w Pile

54-letniej mieszkance Piły, która udostępniła swój dom kobietom świadczącym usługi seksualne, grozi do 3 lat więzienia.
Share
Policjanci zlikwidowali agencję towarzyską w Pile
Źródło: KWP w Poznaniu
d4l9rqg

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile od kilku miesięcy zajmowali się zbieraniem dowodów obciążających grupę sutenerów.

- W tego typu sprawach nie jest to łatwe, ponieważ takie agencje działają pod przykrywką legalnych, ekskluzywnych klubów dla mężczyzn - wyjaśnia Anna Starzyńska z pilskiej policji.

Kilka dni temu kryminalni przeprowadzili nalot na dom, gdzie miało dochodzić do świadczenia usług seksualnych. Wejście policjantów nastąpiło w momencie, gdy agencja była pełna bawiących się klientów.

d4l9rqg

- Na miejscu zatrzymano kobietę, która ułatwiała uprawianie prostytucji sześciu zatrudnionym w agencji kobietom, świadomie i odpłatnie udostępniając dom w celu świadczenia usług seksualnych - relacjonuje Starzyńska. - Zebrany materiał przez funkcjonariuszy pilskiej komendy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kobiecie zarzutów - dodaje.

Prokuratura Rejonowa w Pile wobec podejrzanej zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz 54-letniej mieszkance Piły grozi kara do 3 lat więzienia.

d4l9rqg

Podziel się opinią

Share
d4l9rqg
d4l9rqg
Więcej tematów