Trwa ładowanie...
d3x751b
Policja

Policjanci proszą o pomoc ws. śmierci noworodka w Piątnicy pod Łomżą. Rozpoznajesz te rzeczy?

Podlaska policja prosi o pomoc. Funkcjonariusze próbują rozwikłać sprawę śmierci noworodka, którego ciało odnaleziono w minioną sobotę w leśnym stawie w gminie Piątnica k. Łomży. Być może ktoś rozpozna rzeczy, w które owinięte było ciało.
Share
Policjanci proszą o pomoc ws. śmierci noworodka w Piątnicy pod Łomżą. Rozpoznajesz te rzeczy?
Źródło: Policja
d3x751b

"Każdy sygnał w tej sprawie może być bardzo ważny w wyjaśnieniu okoliczności śmierci dziecka i dotarciu do osób mogących mieć związek z jego porzuceniem. Prosimy o pomoc w tej sprawie" - apelują policjanci.

Ciało chłopca odnalezione zostało w szmacianym zawiniątku. Policjanci na razie nie dowiedzieli się, kim są rodzice chłopca. Starają się też dowiedzieć, czy były jakieś inne osoby, mające związek z porzuceniem noworodka. Rozpatrują różne wersje. Nie wykluczają, że osoby, których poszukują nie pochodzą z woj. podlaskiego.

Funkcjonariusze mają nadzieję, że być może ktoś rozpozna przedmioty ze zdjęć. Istotną dla wyjaśnienia tej sprawy może być każda informacja.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela rzeczy o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku pod numerem (85) 670 23 05, lub też z najbliższą jednostką policji - tel. 997 lub 112.

d3x751b

Podziel się opinią

Share
d3x751b
d3x751b
Więcej tematów