Trwa ładowanie...
Policja ujęła nożownika z Krakowa. Jego ofiara nie żyje

Policja ujęła nożownika z Krakowa. Jego ofiara nie żyje

Policja ujęła mężczyznę podejrzewanego o morderstwo na terenie miasteczka studenckiego AGH w Krakowie - donosi RMF FM. Ofiara została śmiertelnie dźgnięta nożem.
Share
d41zttv

Zobacz galerię zdjęć z obławy na nożownika

Policjanci ujęli 48-latka na ogródkach działkowych. Jest pod wpływem alkoholu i został przewieziony do izby wytrzeźwień.

d41zttv

Do ataku doszło ok. godz. 13 na skrzyżowaniu ul. Budryka i Reymonta w Krakowie. Jak ustalili śledczy, zarówno napastnik jak i ofiara to osoby bezdomne. Jak poinformowała Wirtualną Polskę Katarzyna Cisło z małopolskiej policji, policjanci dysponowali rysopisem napastnika, bo zarejestrowały go kamery przemysłowe,

- Wszystko rozpoczęło się przy jednym ze śmietników w tym rejonie. Kiedy jeden z bezdomnych przeszukiwał pojemniki na śmieci pojawił się inny bezdomny, twierdząc, że to jego rejon - relacjonuje Cisło.

Pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, zaczęli się bić i jeden z nich ratował się ucieczką. Drugi z mężczyzn dogonił go w rejonie sklepu spożywczego i zadał mu nożem cios w okolicę klatki piersiowej. Napadnięty zmarł na miejscu. Sprawca uciekł w głąb osiedla.

d41zttv

Podziel się opinią

Share
d41zttv
d41zttv
Więcej tematów