Trwa ładowanie...

Pokochaj Starówkę - gra miejska z nagrodami

Przez cały luty na Starym Mieście w Warszawie będzie można wziąć udział w mini grze miejskiej obejmującej różne lokale gastronomiczne i instytucje kultury. Wydarzenie to kolejna odsłona projektu "Odbijamy Starówkę".
Share
Pokochaj Starówkę - gra miejska z nagrodami
Źródło: WawaLove.pl
d1kfn74

Począwszy od pierwszego lutego, w restauracjach na Starym Mieście, biorących udział w wydarzeniu, rozdawane będą specjalnie przygotowane mapki. Pomogą uczestnikom gry przemieszczać się wyznaczoną trasą, odnaleźć w każdym oznaczonym punkcie plakaty z pytaniami związanymi z danym miejscem lub jego okolicą. Pytania dotyczące historii lub specyfiki lokalu, będą miały charakter otwarty i zamknięty. Odpowiedzi należy przesyłać na stworzony na tę okazję adres mailowy: odbijamystarowke@gmail.com. Do wygrania są nagrody ufundowane przez firmę PosterPlate: oryginalne metalowe plakaty, a także voucher do wybranego lokalu biorącego udział w wydarzeniu. Trasę można pokonywać codziennie w godzinach otwarcia lokali. Gra potrwa do końca lutego.

W wydarzeniu biorą udział restauracje: Karmnik, Shabby Chic, Kmicic, Senator, Zapiecek, Kwiaty polskie, Zachcianek, Metal bar&restaurant, La Dolce Vita, Przy Zamku oraz Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza i Centrum Interpretacji Zabytku. Mapki będą rozdawane również w wielu innych punktach na terenie Starego Miasta.

d1kfn74

Podziel się opinią

Share
d1kfn74
d1kfn74
Więcej tematów