Qaqwqwrqw

Pogoda na dziś - piątek 1 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski

Pogoda na dziś (1 marca) dla kilku największych miast w Polsce. Sprawdzamy, jakich warunków pogodowych mogą spodziewać się dziś mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Wrocławia i Trójmiasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na dziś - piątek 1 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski
Pogoda na dziś - piątek 1 marca. Sprawdź, jaka pogoda będzie dziś w największych miastach Polski (East News)
Qaqwqwrqw

Pogoda na dziś - 1 marca Warszawa

Do Warszawy w piątek przyjdzie ochłodzenie. W godzinach porannych miejscami może popadać. Reszta dnia będzie pochmurna. Termometry pokażą 4 stopnie Celsjusza. Wiatr osiągnie maksymalną prędkość 17 km/h. Ciśnienie rano wyniesie 998 hPa i będzie się na takim poziomie utrzymywać.

Pogoda na dziś - 1 marca Kraków

Qaqwqwrqw

W Krakowie szykuje się pochmurny dzień. Około godziny 8:00 można spodziewać się krótkotrwałych opadów deszczu. Temperatura w ciągu dnia wyniesie 8 stopni Celsjusza. Wiać będzie wiał z prędkością dochodzącą do 16 km/h. Ciśnienie wyniesie 985 hPa i wykaże tendencję spadkową.

Pogoda na dziś - 1 marca Wrocław

We Wrocławiu również będzie cały dzień pochmurno. Słupki rtęci pokażą temperaturę niższą niż w ostatnich dniach, bowiem 8 stopni Celsjusza. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 12 km/h. Ciśnienie będzie wynosić 974 hPa i będzie wzrastać.

Pogoda na dziś - 1 marca Trójmiasto

Qaqwqwrqw

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie należy spodziewać się zachmurzenia oraz spadku temperatury. W ciągu dnia termometry pokażą 3 stopnie Celsjusza. Wiatr osiągnie prędkość do 19 km/h. Ciśnienie wyniesie 997 hPa i będzie rosnąć.

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw