Trwa ładowanie...

Pogoda na dziś - 13 lutego. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w największych miastach w Polsce

Pogoda na dziś (13 lutego) dla czterech największych miast w Polsce. Jakiej aury można spodziewać się dziś w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku?

Share
Pogoda na dziś - 13 lutego. Sprawdzamy, jaka będzie dziś pogoda w największych miastach w Polsce
Źródło: PAP/EPA
d3p3y4j

Pogoda na dziś – 13 lutego Warszawa

Pogoda w Warszawie zachwyci dziś raczej wysokimi temperaturami. Ranek rozpocznie się od lekkiego przymrozku, jednak już około godziny 8 na termometrach pojawi się 0 st. C. W kolejnych godzinach temperatura będzie rosła, a w najcieplejszym momencie dnia (około godziny 16) odnotujemy nawet 6 st. C. Temperatura odczuwalna będzie jednak znacznie niższa od tej wskazywanej przez termometry. Wszystko za sprawą silnego wiatru, którego prędkość może sięgać 23 km/h. Pogoda nie zachwyci również słońcem. W godzinach 7-10 mogą wystąpić niewielkie opady śniegu. Około 13 będzie padał deszcz.

Pogoda na dziś – 13 lutego Kraków

Pogoda w Krakowie również upłynie pod znakiem wysokich temperatur. W najcieplejszym momencie dnia, na termometrach zobaczymy nawet 4 st. C. Również tutaj poranek rozpocznie się od niewielkiego, dwu stopniowego przymrozku. Przez cały dzień mieszkańcom Krakowa towarzyszyć będzie silny wiatr. Jego prędkość będzie osiągała od 19 do nawet 26 km/h. Około godziny 16 może spaść niewielki deszcz.

d3p3y4j

Pogoda na dziś – 13 lutego Wrocław

Wrocław może się dziś cieszyć wysokimi temperaturami. Pogoda po południu zachęci do wyjścia na krótki spacer. Słupki rtęci na wrocławskich termometrach będą rosły dość szybko. O godzinie 7 zobaczymy na nich 3 st. C, o 13 - 6 st. C, a w najcieplejszym momencie dnia temperatura może wzrosnąć nawet do 7 st. C.
Niestety, pogoda w godzinach rannych może rozczarować opadami deszczu, które ustaną dopiero około godziny 13. Podobnie, jak w Krakowie i Warszawie, mieszkańcom Wrocławia również będzie doskwierał silny wiatr, którego prędkość może wynosić nawet 30 km/h.

Pogoda na dziś – 13 lutego Gdańsk

Gdańsk będzie dziś jednym z najcieplejszych oraz najbardziej wietrznych miast w Polsce. Około godziny 7 na termometrach zobaczymy 4 st. C. O 17 temperatura wzrośnie nawet do 8 st. C. Niestety, ładną i ciepłą pogodę zepsuje silny wiatr. Jego prędkość może przekraczać dziś 30 km/h. Niewielkie opady deszczu prognozowane są na godzinę 7, w dalszej części dnia można spodziewać się wielu słonecznych chwil.

d3p3y4j

Podziel się opinią

Share
d3p3y4j
d3p3y4j
Więcej tematów