Trwa ładowanie...

Plażowe kibicowanie przez cały weekend w Krakowie - Mistrzostwa Polski w Nowej Hucie

Po raz drugi z rzędu Kraków będzie gospodarzem turnieju finałowego mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Impreza zorganizowana zostanie od 13 do 16 sierpnia na terenie Klubu Sportowego Wanda przy ul. Bulwarowej, obok Zalewu Nowohuckiego.
Share
Plażowe kibicowanie przez cały weekend w Krakowie - Mistrzostwa Polski w Nowej Hucie
Źródło: ZIS
d2jseqs

- Jednak Mistrzostwa to nie tylko zmagania sportowe. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają także do odwiedzenia specjalnej Strefy Rodzinnej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - przekazuje Wirtualnej Polsce Pełnomocnik PMK ds. Rodziny Marzena Paszkot.

Dla wszystkich kibiców, którzy przyjadą dopingować najlepszych polskich zawodników w plażowej odmianie siatkówki, organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji. Wśród nich m.in. darmowy wstęp na basen otwarty KS Wanda.

Historia turniejów siatkówki plażowej w stolicy Małopolski sięga 2008 roku. To wtedy, po raz pierwszy, na obiektach przy ul. Bulwarowej, odbyły się pierwsze zawody w tej dyscyplinie.

Po pięciu edycjach Grand Prix, trzygwiazdkowym Orlen Beach Volley Tour o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w 2013 roku, które były eliminacjami mistrzostw Polski, w ubiegłym roku Kraków doczekał się turnieju finałowego.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2jseqs

Podziel się opinią

Share
d2jseqs
d2jseqs
Więcej tematów