Trwa ładowanie...

Pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych!

Panny młode – przyszłe, byłe i obecne, szykujcie się!

Pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych!
d4iq73a
d4iq73a

14 września odbędzie się pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych! Nieważne, czy jesteś przed, czy po ślubie - mówią organizatorzy - Panny młode – przyszłe, byłe i obecne, szykujcie się! Uczestniczki Biegu w Sukniach Ślubnych będą miały do pokonania dystans 500 metrów. Trasa została wyznaczona w granicach warszawskiego Parku Agrykola, wokół Kanału Piaseczyńskiego.

Pakiety startowe dostępne są na stronie www.eventim.pl . Koszt pakietu startowego to 50 zł. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na pomoc w rehabilitacji Julii Troli, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Zgłoszenia można wysyłać do 7 września 2014. Imprezę poprowadzi Joanna Jabłczyńska.

Przygotuj wyjątkową kreację weselną, w której wystąpisz podczas biegu. A jeśli masz suknię ślubną, wyciągnij ją z szafy i tchnij w nią nowe życie. To świetny pretekst, by pokazać się w niej drugi raz! - zachęcają organizatorzy. Nie masz kreacji? To Cię nie dyskwalifikuje. Osoby, które kupią pakiety startowe będą mogły pobiec m.in. w sukienkach zaprojektowanych przez Violę Piekut. Wystarczy, że wyślesz unikalny numer zakupionego biletu na adres: bieg@discoveryaktualnisci.pl. Sukienka trafi do pierwszych 30 osób! Dla pozostałych uczestniczek też przygotowano kreacje. Specjalne tiulowe spódniczki i welony znajdziecie w pakietach startowych.* *

d4iq73a

Więcej informacji na stronie organizatora .

d4iq73a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iq73a
Więcej tematów