Trwa ładowanie...
d1wscm4
Paweł Kukiz zadzwonił do studia. Sprostował słowa Marka Jakubiaka

Paweł Kukiz zadzwonił do studia. Sprostował słowa Marka Jakubiaka

Niecodzienna sytuacja w programie "Tłit" Wirtualnej Polski. Podczas, gdy poseł Marek Jakubiak ujawniał szczegóły rzekomego tajemniczego spotkania Pawła Kukiza z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim, do studia zadzwonił sam lider Kukiz'15. Stwierdził, że Jakubiak "opowiada bajki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1wscm4

- Wiem, że Paweł Kukiz spotkał się wczoraj czy przedwczoraj z prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Nie znam treści tego spotkania, ale jakiś jego efekt musi być. Cieszy mnie to, bo nie wyobrażam sobie, żeby moi koledzy współpracowali z PO. Ale nie zgadzam się na to, by tworzyć politykę, dla której szantaż między PO i PiS-em powoduje, że mniejszościowy rząd będzie oparty o emocje lidera Kukiz'15. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji - mówił Jakubiak.

- Jeżeli po wyborach jesiennych Kukiz’15 wejdzie w koalicję z PiS-em, obejmie resorty. Mam nadzieje, że Federacja urośnie na tyle, że będzie mogła brać czynny udział w takich dyskusjach - kontynuował.

d1wscm4

Jak się okazało, programu słuchał sam Paweł Kukiz. Zadzwonił do naszego wydawcy i wyjaśnił, że wczoraj miał spotkanie, ale w Brukseli z wicepremierem Włoch Luigim Di Maio, z Kaczyńskim zaś się nie widział. Stwierdził, że Jakubiak "opowiada bajki".

- Dzień dobry, Paweł. Ja to usłyszałem w TOK FM - powiedział zaskoczony Jakubiak. - Więc nie ma pan wiarygodnego źródła? - dopytywał Marek Kacprzak. - Jeśli TOK FM nie jest wiarygodnym źródłem, to przepraszam - odparł poseł.

d1wscm4

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d1wscm4

d1wscm4
Więcej tematów