Trwa ładowanie...
dhhlx6g

"Pasowanie" na myśliwego trafiło do sieci. Malowali twarz kolegi krwią zwierzęcia

Jeden z myśliwych z Legnicy został poddany makabrycznemu "obrzędowi" podczas pasowania. Wszystko zostało nagrane i trafiło do sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Pasowanie" na myśliwego trafiło do sieci. Malowali twarz kolegi krwią zwierzęcia
(Facebook.com)
dhhlx6g

Pasuję cię na rycerza św. Huberta. Bądź prawym myśliwym. Darz bór - mówi i zachęca innych by również "malowali" nowego kolegę jeden z bohaterów nagrania.

Później do "pasowania" dołączyli kolejni myśliwi. Kolejno podchodzili do klęczącego mężczyzny i malowali mu twarz krwią zastrzelonego dzika. Uczestnicy brali ją prosto ze zwłok zwierzęcia.

Śmiechy, przekleństwa i głupie żarty towarzyszyły myśliwym, którzy postanowili ochrzcić kolegę, który po raz pierwszy zabił dzika - relacjonuje wrocławska "Gazeta Wyborcza".

dhhlx6g

Polski Związek Łowiecki stanowczo potępił to zachowanie. Władzom udało się ustalić dokładnie, które koło łowieckie praktykuje takie "pasowania".

Zdarzenie, do którego doszło w jednym z legnickich kół łowieckich zostało przez środowisko myśliwych ocenione jako skandaliczne i niedopuszczalne. Polski Związek Łowiecki podjął wszelkie działania, żeby sprawę wyjaśnić oraz wyciągnąć konsekwencje od osób, które naruszyły prawo łowieckie - czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Przemysł futrzarski w Polsce

Nagranie można zobaczyć na Facebooku. Ze względu na jego brutalność i fakt, że wielu mogłoby uznać je za wyjątkowo brutalne nie umieszczamy go na naszej stronie. Widzowie o mocnych nerwach mogą zobaczyć film na fanpage'u Trójmiasto przeciw myśliwym.

dhhlx6g

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

dhhlx6g

Podziel się opinią

Share
dhhlx6g
dhhlx6g
Więcej tematów