Trwa ładowanie...

Pasażer BMW M3: to "Frog" siedział za kierownicą

Za kierownicą białego BMW M3 pędzącego po Warszawie na pewno siedział Robert N., pseudonim "Frog". Jak ustalili dziennikarze RMF FM, świadkiem, który to potwierdził w prokuraturze, jest pasażer samochodu. Śledczy mają zeznania tego świadka. RMF FM podaje, że tym świadkiem jest Marcin C. - pseudonim "Steve" - dobry znajomy "Froga".

Share
Pasażer BMW M3: to "Frog" siedział za kierownicą
Źródło: YouTube
d3uph1k

Warszawska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie młodego mężczyzny podejrzewanego o złamanie szeregu przepisów ruchu drogowego podczas nocnego rajdu sportowym bmw ulicami Warszawy.

Cała sprawa rozpoczęła się, gdy w internecie pojawił się kilkunastominutowy film z ulic stolicy, na którym widać, jak kierowca łamie wiele przepisów. Na nagraniu widać, jak BMW M3 pędzi przez miasto, ścigając się jednocześnie z motocyklistami. Wielokrotnie jedzie pod prąd, skręca ze środkowego pasa, przeciska się na milimetry między samochodami. Podczas 35-kilometrowego pościgu mężczyzna popełnił ponad 80 wykroczeń.

Teraz śledczy próbują zebrać dowody, by postawić Frogowi zarzut sprowadzenia bezpośredniego zagrożenia w ruchu drogowym, za co grozi do ośmiu lat więzienia.

Prokurator apelacyjny w Krakowie polecił także sprawdzenie akt innej umorzonej już sprawy tego mężczyzny o szybką jazdę mercedesem pod Kielcami.

d3uph1k

Podziel się opinią

Share
d3uph1k
d3uph1k
Więcej tematów