Trwa ładowanie...

Pan Romuald szuka pracy!

Dołączamy do pozytywnej akcji!

Pan Romuald szuka pracy!
dwnqztw
dwnqztw

Post ten zamieścił jeden z facebookowiczów paręnaście godzin temu, a już udostępniło go ponad 700 osób. Chodzi o starszego pana, który szuka pracy.

Będąc dzisiaj późną porą pod Lidlem, zostałem zaskoczony przez pana, który wyszedł spomiędzy samochodów. Myślałem, że to wyłudzacz złotówek. - napisał Michał.

Pan ok. 50 lat, schludnie ubrany, ogolony, trzeźwy, kulturalny, spracowany, ale jeszcze krzepki. Szuka pracy fizycznej: grabienie, odśnieżanie, pomoc przy remontach, itd. Pieniędzy nie chciał. Złotówkę mógłbym dać, ale nie o to mu chodziło. Miał swój honor. Zainwestował w starter, telefon pożyczył od kolegi (nie omieszkał mi go pokazać) i że już dzisiaj rozdał 20 wizytówek, a zostało mu jeszcze 10. Wizytówki ręcznie robione, schowane w pudełku po zapałkach. Moim zdaniem mistrz marketingu.

Michał, który jako pierwszy poinformował o akcji, poprosił by udostępniać tę informację. Postanowiliśmy dołączyć do akcji i opublikować jego "wizytówkę". Może dzięki temu uda mu się szybciej znaleźć zajęcie. Lokalizacja: Warszawa-Włochy.

dwnqztw
dwnqztw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwnqztw
Więcej tematów