Trwa ładowanie...
d44nhp6

Oświęcim: zażyła amfetaminę i opiekowała się małym dzieckiem

22-latka po zażyciu amfetaminy zajmowała się swoim 5-letnim dzieckiem. Robiła to na tyle nieporadnie, że wzbudziła podejrzenia sąsiadów, którzy wezwali oświęcimską policję. Dziecko trafiło do babci, a kobiecie grozi do 5 lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oświęcim: zażyła amfetaminę i opiekowała się małym dzieckiem
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d44nhp6

Oświęcimscy policjanci dostali niepokojące zgłoszenie o matce niewłaściwie zajmującej się małym dzieckiem. Funkcjonariusze szybko udali się do mieszkania kobiety, gdzie zastali 22-latkę i jej 5-letniego syna.

Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które nic nie wykazało. Nie pozbyli się jednak wrażenia, że młoda kobieta może być pod wpływem innych środków odurzających, więc poddali ją badaniu narkotestem, który wykazał obecność amfetaminy.

- Chłopczyk został oddany pod opiekę babci, natomiast wobec kobiety wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 160 par. 1 i 2 tj. narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia albo uszczerbku na zdrowiu dziecka, nad którym miała obowiązek opieki, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 - informuje zespół prasowy małopolskiej policji.

d44nhp6

Podziel się opinią

Share
d44nhp6
d44nhp6
Więcej tematów