Trwa ładowanie...
d46m8cm

Oświęcim: zażyła amfetaminę i opiekowała się małym dzieckiem

22-latka po zażyciu amfetaminy zajmowała się swoim 5-letnim dzieckiem. Robiła to na tyle nieporadnie, że wzbudziła podejrzenia sąsiadów, którzy wezwali oświęcimską policję. Dziecko trafiło do babci, a kobiecie grozi do 5 lat więzienia.
Share
Oświęcim: zażyła amfetaminę i opiekowała się małym dzieckiem
Źródło: WP.PL, Fot: Paweł Kozioł
d46m8cm

Oświęcimscy policjanci dostali niepokojące zgłoszenie o matce niewłaściwie zajmującej się małym dzieckiem. Funkcjonariusze szybko udali się do mieszkania kobiety, gdzie zastali 22-latkę i jej 5-letniego syna.

Policjanci przeprowadzili badanie alkomatem, które nic nie wykazało. Nie pozbyli się jednak wrażenia, że młoda kobieta może być pod wpływem innych środków odurzających, więc poddali ją badaniu narkotestem, który wykazał obecność amfetaminy.

- Chłopczyk został oddany pod opiekę babci, natomiast wobec kobiety wszczęto postępowanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z art. 160 par. 1 i 2 tj. narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia albo uszczerbku na zdrowiu dziecka, nad którym miała obowiązek opieki, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 - informuje zespół prasowy małopolskiej policji.

d46m8cm

Podziel się opinią

Share
d46m8cm
d46m8cm
Więcej tematów