Trwa ładowanie...

Nowe życie dla śląskiego Wesołego Miasteczka. Jest strategiczne porozumienie

Po wielu miesiącach przygotowań i negocjacji, w końcu podpisano umowę pomiędzy: Tatry Mouintain Reorts i Wojewódzkim Parkiem Kultury i Wypoczynku. Tym samym rozpoczęła się nowa era dla podupadającego Wesołego Miasteczka.
Share
Nowe życie dla śląskiego Wesołego Miasteczka. Jest strategiczne porozumienie
Źródło: Facebook
dr3a7j4

- Zmiana będzie bardzo zauważalna, ponieważ pojawią się nowe urządzenia. Modernizacja czeka również gastronomię i kolejno wszystkie elementy. Dlatego park z roku na rok będzie coraz lepszy. Teraz, choć byśmy używali najlepszej farby na świecie, to metryki naszych urządzeń nie jesteśmy w stanie odmłodzić. Choć byśmy nie wiem jak skuteczne metody organizacji pracy wdrożyli, to naszych starych urządzeń, infrastruktury, ławeczek - nie jesteśmy w stanie zmienić na nowe. Dlatego trzeba wdrożyć nową strategię - mówił Wirtualnej Polsce Arkadiusz Godlewski, prezes Parku Śląskiego.

- Jeszcze w tym roku będą nowe urządzenia, a najnowocześniejsze będą dostępne za 2 lata. Na razie czeka nas ciężka praca. Wierzę, że to co udało nam się na Słowacji, uda nam się też w Polsce - powiedział Wirtualnej Polsce Bohus Hlavaty, prezes Tatry Mountain Resorts, nowy właściciel Wesołego Miasteczka.

Słowacka firma zainwestuje w Wesołe Miasteczko 117 milionów złotych na przestrzeni kolejnych 5 lat. Ma zmienić się charakter oraz cała infrastruktura okolicy tak, by niegdyś najbardziej znany park rozrywki w Polsce, znów tętnił życiem.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dr3a7j4

Podziel się opinią

Share
dr3a7j4
dr3a7j4
Więcej tematów