Trwa ładowanie...

Nowa stacja Veturilo na Ursynowie

To trzydziesta otwarta w tym roku stacja rowerów miejskich w Warszawie

Nowa stacja Veturilo na Ursynowie
d187g6a
d187g6a

Marvipol Development postawił stację Veturilo na osiedlu Central Park Ursynów. To już 203 wypożyczalnia miejskiego roweru w Warszawie.

Sieć wypożyczalni w Warszawie to największy w Polsce i jeden z największych w Europie systemów rowerów publicznych. Obecnie z jednośladów Veturilo i Bemowo Bike korzysta ponad 291 tys. osób, które od 2012 roku dokonały już ponad 4 milionów wypożyczeń.

Ta popularność przekłada się na stały rozwój systemu. Tylko w tym sezonie system został rozbudowany o 29 nowych stacji, wśród których znajdują się zarówno lokalizacje miejskie, jak i punkty stworzone dzięki sponsorom.

d187g6a

*Nowa stacja Veturilo jest trzydziestą otwartą w tym roku w Warszawie. Stacja powstała przy budowanym obecnie osiedlu Central Park Ursynów . *Z nowej stacji można dojechać do dowolnej lokalizacji na terenie Warszawy. Najbliżej nowopowstałej stacji Veturilo „Central Park Ursynów” znajdują się m.in. wypożyczalnie: Poleczki Business Park, Metro Ursynów. Galeria Mokotów i ul. Cybernetyki.

To nie pierwsza sponsorowana przez prywatnego inwestora stacja rowerów miejskich w stolicy. Tylko w 2014 roku takie stacje postawiły EuroCentrum, T-Mobile, Wola Park, Atrium Promenada i Atrium Targówek. Jak zauważa operator wypożyczalni, firma Nextbike Polska taka inwestycja coraz częściej staje się dla firm okazją do rozszerzenia działań na polu społecznej odpowiedzialności biznesu poprzez zaangażowanie w ekologiczny, miejski projekt.

d187g6a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d187g6a
Więcej tematów