Trwa ładowanie...
d3n9kbr

Niesiołowski: jeśli ktoś doradza Wiplerowi, postaci tak odrażającej, to jest poważny błąd

- Bardzo ceniłem i cenię nadal panią rzecznik Iwonę Sulik. (…) Jeśli ktoś doradza Wiplerowi, postaci tak odrażającej, to jest poważny błąd - skomentował Stefan Niesiołowski rezygnację rzeczniczki rządu Iwony Sulik. Powiedział, że nie rozumie powodów tej decyzji i czeka na wyjaśnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Niesiołowski: jeśli ktoś doradza Wiplerowi, postaci tak odrażającej, to jest poważny błąd
(tvpl24)
d3n9kbr

- Na ogół taka dymisja jest złą informacją, dlatego że robi się jakieś zamieszanie. Daje to okazję do różnych spekulacji. Mam nadzieję, że będą one przecięte (...) Ja uważam, że generalnie pani Sulik dobrze pełniła swoją funkcję i nie rozumiem powodów tej decyzji. - powiedział Niesiołowski.

Na podpowiedź, że rzeczniczka miała doradzać opozycji, polityk odpowiedział krótki: „to jest błąd”. - A jeśli ktoś doradza Wiplerowi, postaci tak odrażającej, to jest poważny błąd - dodał.

d3n9kbr

Rzeczniczka rządu Iwona Sulik podała się do dymisji. Premier Ewa Kopacz przyjęła już jej rezygnację - poinformowała kancelaria szefowej rządu.

Dymisja ma związek z ujawnieniem przez "Fakt", że Sulik pracując w 2014 r. w gabinecie marszałek sejmu Ewy Kopacz, doradzała posłom opozycji. - To były prywatne opinie - tłumaczyła się Sulik. Sulik wraz z ówczesnym asystentem Adamem Piechowiczem udzielali porad m.in. Przemysławowi Wiplerowi. - Tak, to on przyprowadził ją do mojego biura - przyznał Wipler, który zamówił szkolenia przed kampanią do Europarlamentu.

d3n9kbr

Podziel się opinią

Share
d3n9kbr
d3n9kbr
Więcej tematów