Trwa ładowanie...
dcf91nj
dcf91nj
x-news/TVN 24

Niesiołowski: hańba! PiS nie chce uchodźców

- Twierdzenie, że uchodźcy nie pasują kulturowo, to tylko dorabianie ideologii. Jest sprawą jasną, że PiS nie chce uchodźców. To jest hańba. Marnujemy naszą dobrą opinię i potwierdzamy antypolskie stereotypy. Stawiamy się obok Orbana - powiedział Stefan Niesiołowski z Platformy Obywatelskiej w programie "Kropka nad i".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dcf91nj

Beata Kempa z Solidarnej Polski podkreślała z kolei, że Polska oprócz zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom, powinna także zadbać o bezpieczeństwo imigrantów, których ma przyjąć. Zarzuciła też Ewie Kopacz, że w sprawie uchodźców kieruje się emocjami, a nie proponuje konkretnych rozwiązań.

- Moje zdziwienie budzi widok młodego, zdrowego człowieka, który ucieka z Syrii, Iraku czy Libii i prosi, żeby go tutaj przyjąć - komentował napływ uchodźców do UE Stefan Niesiołowski (PO). - To kto ma walczyć o demokratyczną Syrię i stabilną Libię? - pytał poseł.

- Dzisiaj sejmowe komisje ds. Unii Europejskiej i spraw wewnętrznych będą wspólnie zajmować się kwestią uchodźców. Posłowie rozpatrzą m.in. wniosek SLD o przedstawienie, na plenarnym posiedzeniu Sejmu, informacji rządu na temat przygotowania Polski do narastającego kryzysu imigracyjnego.

dcf91nj

Podziel się opinią

Share
dcf91nj
dcf91nj
Więcej tematów