Trwa ładowanie...

Nasz Patronat. Koncert - Zaduszkowe Wspominki Jazzowe

"To okazja dla artystów do uczczenia pamięci swoich mistrzów"

Nasz Patronat. Koncert - Zaduszkowe Wspominki Jazzowe
d4fjzq1
d4fjzq1

"Chcemy przypomnieć, że muzyka jazzowa zawsze, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie była symbolem wolności i niezależności i choć nękana zakazami, przeszkodami, kłopotami i szlabanami, to jednak w każdej sytuacji potrafiła się odrodzić i nieść ludziom radość i wsparcie w trudnych chwilach" - piszą organizatorzy wydarzenia Zaduszki Jazzowe, które odbędą się w Harendzie już w najbliższą niedzielę. WawaLove.pl patronem medialnym imprezy.

Co usłyszymy? W programie koncert poświęcony nieżyjącym legendom światowego jazzu. Usłyszymy więc muzykę Coltrane'a, Milesa Davisa, Louisa Armstronga, Elli Fitzgerald czy Natalie Cole.

Zagrają: Łukasz Lipski (wokal), Grzegorz Grzyb (perkusja), Marcin Pendowski (bas), Michał Sołtan (gitara) oraz Marcin Kajper na saksofonie tenorowym.

Zaduszki Jazzowe to okazja dla artystów do uczczenia pamięci swoich mistrzów. Dla miłośników jazzu mogą natomiast stać się one inspiracją do refleksji nad życiem i przemijaniem – przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Zaduszkowe Wspominki Jazzowe odbędą się 30 października, o godz. 20.00 w warszawskim Klubie Harenda przy Krakowskim Przedmieściu 4/6. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa fotograficzna "Pamiętamy" przygotowana przez artystów związanych z Muzeum Jazzu w Warszawie. Wstęp na imprezę kosztuje 30 zł (ulgowy 25 zł). Strona wydarzenia .

d4fjzq1
d4fjzq1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fjzq1
Więcej tematów