Trwa ładowanie...

Największy festiwal w Europie w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze

Już 26 i 27 czerwca w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze odbędzie się największy w Europie festiwal z muzyką lat 80. i 90. Zespoły znane z ubiegłych dekad, ponownie wystąpią na jednej scenie.

Share
Największy festiwal w Europie w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze
Źródło: Energylandia
d4m0xnk

Już w najbliższy piątek, na scenie festiwalowej w Zatorze wystąpi Alexia oraz Fun Factory z niezapomnianym przebojem "I Wanna Be With You, I wanna be with baby!"

Kultową "Rhythm Of The Night" zagra Corona, a kulminacyjnym punktem programu będzie występ Vengaboys. To właśnie oni w latach 90. decydowali, jak i przy jakich rytmach należy tańczyć na parkietach całego świata.

- Wspominając tamte czasy przy organizowaniu "90's SUPERSTARS Festival" nie mogliśmy zapomnieć o artystach zza naszej zachodniej granicy. Wśród nich oczywiście Mr President, zespół, którego przedstawiać nie trzeba, bo ich "Coco Jambo" od razu pojawia się w naszych głowach. Kolejnym niemieckim zespołem, który u nas wystąpi jest Capitan Jack - mówi Wirtualnej Polsce Grzegorz Kolasiński z biura prasowego Parku Rozrywki EnergyLand.

d4m0xnk

Na festiwalu zagra również jeden z najbardziej znanych przedstawicieli lat 90., czyli Dr Alban.

W drugim dniu festiwalu muzyka będzie łączyła pokolenia. W sobotę zagrają kultowe zespoły, takie jak Alphaville czy Boney M, znane m.in. z piosenek "Daddy Cool", "Rivers Of Babilon" czy "Ma Baker" oraz Bad Boys Blue.

Jak przekazują organizatorzy, Savage zadba o to, by osobę obok zaprosić to wspólnego tańca w rytm piosenki "Only You". Fancy czy Limahl będą idealnym zakończeniem drugiego dnia festiwalu.

- Dodatkową atrakcją jest fakt, że w ramach biletu na festiwal będzie można korzystać z atrakcji Parku w godzinach od 18.00 do końca koncertów - dodaje Kolasiński.

Organizatorzy apelują, by ci, którzy będą jechać samochodem do Parku Rozrywki Energylandia, umieścili białą kartkę za szybą, która pozwoli policji odpowiednio ich pokierować.

Festiwal w Zatorze jest największą tego rodzaju imprezą w Europie.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4m0xnk

Podziel się opinią

Share
d4m0xnk
d4m0xnk
Więcej tematów