Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze

Nagminne zachowanie kierowców kosztuje 200 zł i 5 pkt karnych. Mamy sposób, by uniknąć kary

Mandat w wysokości 200 zł i 5 pkt karnych trafią na konto każdego kierowcy, który zostanie przyłapany na rozmawianiu przez telefon lub pisaniu SMS-ów w trakcie kierowania pojazdem. Można się jednak przed tym uchronić. Wystarczy jedynie dobry zestaw głośnomówiący. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla was cztery ciekawe propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rozmowa kierowcy przez telefon może się okazać nie tylko niebezpieczna, ale także kosztowna
Rozmowa kierowcy przez telefon może się okazać nie tylko niebezpieczna, ale także kosztowna (East News, Fot: Mateusz Ochocki/KFP/REPORTER)

Zestaw bluetooth marki JABRA to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Produkt posiada unikatowy, ergonomiczny kształt i wymiary dostosowane idealnie do powierzchni użytkowej samochodu. Można rozmawiać przez niego aż 20 godzin, zanim się rozładuje, zaś czas, jaki może spędzić w gotowości do pracy, to aż 720 godzin. Kiedy już bateria wyczerpie się, wystarczy zaledwie 2,5 godziny ładowania, by przywrócić go do pełnej gotowości. Sprzęt działa w zasięgu 10 metrów.

W kolejnym zestawie bluetooth znajdziecie cały wachlarz praktycznych funkcjonalności. Zestaw cechuje bezprzewodowe łączenie się z telefonem komórkowym, odbieranie i kończenie rozmów jednym przyciskiem, oddzwanianie na ostatni numer po dwukrotnym naciśnięciu przycisku, regulacja głośności, wybieranie głosowe, sterowanie sparowanym telefonem i redukcja szumów. BLUETOOTH 3.0 obsługuje dwa telefony jednocześnie. Można z niego korzystać bez przerwy aż 17 godzin, zaś czas czuwania określono na 41 dni. Do urządzenia dołączono również: ładowarkę samochodową, przewód USB do ładowania, uchwyt samochodowy, oryginalne opakowanie i instrukcję.

Naszą kolejną propozycją jest zestaw głośnomówiący iSmart HD. Sprzęt ten to bezpieczne i niezbędne rozwiązanie dla każdego kierowcy, chcącego uniknąć mandatu i dbającego o bezpieczeństwo na drodze. iSmart HD umożliwia przełączanie rozmów pomiędzy zestawem głośnomówiącym a telefonem. To funkcja szczególnie przydatna, gdy nie chcemy, by pasażerowie także słyszeli rozmowę. Urządzenie posiada również uchwyt pozwalający na przymocowanie go na osłonie przeciwsłonecznej.

Jedną z ciekawszych propozycji w stosunku cena - jakość jest zestaw głośnomówiący Multipoint. Wytrzymała bateria urządzenia może wytrzymać aż 16 godzin ciągłych rozmów. Czas czuwania określono tu na 45 dni. Wśród bardzo przydatnych funkcji można wyróżnić odbieranie rozmów za pomocą 1 przycisku. W zestawie znajdziecie dedykowany kabel oraz specjalny zaczep do mocowania.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów