Trwa ładowanie...

Morrissey przerwał koncert w Stodole!

"Ktoś z publiczności go obraził". Organizator zaprasza na darmowa imprezę

Morrissey przerwał koncert w Stodole!
d18kd01
d18kd01

Morrissey, były lider zespołu The Smiths, przerwał koncert w warszawskim klubie Stodoła - donosi agencja Live Nation w oficjalnym komunikacie. Artysta twierdzi, że ktoś z publiczności go obraził.

Koncert brytyjczyka trwał pół godziny. Po tym czasie, na scenę wszedł przedstawiciel artysty, który przeprosił i oznajmił, że to koniec występu. W jego kierunku - jak pisze w komunikacie agencja - miały paść "obraźliwe i szowinistyczne słowa". Zgromadzona przed sceną publiczność zachęcała oklaskami wokalistę do powrotu, jednak bez skutku.

Morrissey to były wokalista The Smiths - jednego z najważniejszych zespołów indie w Wielkiej Brytanii w latach 80. Jutro wokalista ma zagrać koncert w Krakowie. Wszystkich obecnych na koncercie w Warszawie organizator wydarzenia zaprasza do nieodpłatnego uczestnictwa w imprezie w Łaźni Nowej. Zainteresowani proszeni są o kontakt pod adresem info@livenation.pl.

Morrissey już wcześniej przerywał występ. Stało się to m.in. w 2009 roku w Liverpoolu. Powodem była rzucona w artystę plastikowa butelka.

Internauci podeszli do sprawy z humorem. Na Facebooku już powstały prześmiewcze fanpejdże.

d18kd01

Morrisey powinien zjeść snickersa.

— Magdalena Krempel (@kadaweryna)

Najlepsze urodziny ever <3 doświadczyć legendarnego focha 'a.

— Jakub Górecki (@JacobGoretzky)

d18kd01
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18kd01
Więcej tematów