Trwa ładowanie...
d1h6ksg

Makabryczne morderstwo małżeństwa pod Białą Podlaską

Dwie osoby zostały zatrzymane w związku z morderstwem małżeństwa, do którego doszło w Białej Podlaskiej. Martwe ciała 48-letniego mężczyzny i jego o sześć lat młodszej żony znaleziono w ich domu w sobotę. Według informacji, do których dotarła TVP Info, zatrzymani to 18-letni syn zamordowanych oraz jego rówieśniczka, znajoma rodziny, która była z nim emocjonalnie związana. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiary zostały zamordowane w bardzo brutalny sposób.

Share
d1h6ksg

Jak ustalili śledczy, do zabójstwa doszło w nocy z piątku na sobotę. Ciała zamordowanych małżonków znaleziono w ich domu w Rakowiskach, pod Białą Podlaską. Policję wezwali sąsiedzi, kiedy zauważyli otwarte drzwi do domu.

Zamordowany 48-letni mężczyzna był funkcjonariuszem straży granicznej, 42-letnia kobieta była nauczycielką.

d1h6ksg

W ramach śledztwa zatrzymano w Krakowie 18-letniego syna małżonków, oraz jego 18-letnią znajomą.

Śledztwo w sprawie zabójstwa małżeństwa N. prowadzi oddział zamiejscowy w Białej Podlaskiej lubelskiej Prokuratury Okręgowej.

Syk-Jankowska powiedziała, że więcej szczegółów sprawy prokuratura ujawni w poniedziałek po przesłuchaniu zatrzymanych osób. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiary zostały zamordowane w bardzo brutalny sposób.

d1h6ksg

Podziel się opinią

Share
d1h6ksg
d1h6ksg
Więcej tematów