Trwa ładowanie...
diodqn6

Ludzie nie mają sumienia? Ktoś brutalnie pobił psa i porzucił przy torach

Weterynarz, do którego trafiła skatowana suczka, nie miał wątpliwości. Takich ran, jakie miała na głowie, nie mógł wywołać wypadek komunikacyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ludzie nie mają sumienia? Ktoś brutalnie pobił psa i porzucił przy torach
(Facebook.com)
diodqn6

Roczna suczka została brutalnie pobita. Najprawdopodobniej ktoś okładał ją prętem. Bliski śmierci pies trafił do kliniki weterynaryjnej, gdzie wstępnie go opatrzono. Na wymagane zabiegi będzie jednak trzeba poczekać. Osłabiona pobiciem i utratą krwi suczka nie może przejść wymaganych zabiegów.

Sunia nie ma czipa, jest młoda, ale w tym stanie trudno coś więcej określić. Miała silny krwotok, z głowy aż po zatoki. Jest za słaba na podanie znieczulenia, bo nie obudzi się z narkozy, morfologia wykazała już dużą utratę krwi. Naprawdę możemy tylko czekać, żeby nabrała siły i przeżyła. Możemy też rozpytywać i szukać sprawcy - pisze szefowa stowarzyszenia Zwierzaki Niczyje, Agnieszka Czaczkowska.

   Facebook.com

Nagroda za pomoc w znalezieniu sprawcy. Stowarzyszenie Zwierzaki Niczyje ze Skwierzyny oferuje 1000 zł dla osoby, która pomoże policji ustalić, kto jest odpowiedzialny za tak brutalne pobicie psa.

diodqn6

Zwierzę znaleziono przy ul. Kolejowej w Skwierzynie. Stamtąd trafiło do kliniki w Gorzowie Wielkopolskim. Informację o znalezionym psem stowarzyszenie wrzuciło na Facebooka. Internauci nie kryli oburzenia. W komentarzach aż roiło się od gróźb pod adresem właściciela psa. Post udostępniono ponad 10 tys. razy.

Nosz kur... mać ! Nie wiem co bym takiemu zrobiła mam nadzieję znajdzie się właściciel i spotka go surowa kara ! - napisała jedna z internautek.

Podobnych komentarzy było więcej.

Mam nadzieję, że depczemy już właścicielowi tego psa po piętach. Siła internetu jest wielka. Odpowie za to!!! - dodała kolejna użytkowniczka.

diodqn6

Zobacz także: Pestka walczy z okrucieństwem wobec zwierząt: :"Jak to może sprawiać przyjemność?"

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

diodqn6

Podziel się opinią

Share

diodqn6

diodqn6
Więcej tematów