RegionalneWarszawaLikwidują dwa ważne przystanki. "Rozkład się nie zmieni"

Likwidują dwa ważne przystanki. "Rozkład się nie zmieni"

Likwidują dwa ważne przystanki. "Rozkład się nie zmieni"

10.01.2015 10:33

Zmiany dla linii 718, 738, 460 i 805

Od soboty 10 stycznia przystanki Park Praski 53 i 54 znajdujące się w al. Solidarności zostaną zlikwidowane - informuje Zarząd Dróg Miejskich. Linie 718 i 738 będa zatrzymywać się przy nowych wiatach na wspólnym pasie tramwajowo-autobusowym. Autobusy linii 460 i 805 dołączą do nich w poniedziałek.

Wcześniej Zarząd Transportu Miejskiego informował, że wszystkie linie dzienne przeniosą się już w sobotę, jednak jak dowiedzieliśmy się Zarządzie, linie 460 i 805 zmienią przystanki dopiero od przyszłego tygodnia. Jak informuje ZTM dla autobusów zatrzymujących się w tym miejscu nie zmieni się rozkład jazdy.

Na pewno ucieszą się warszawscy kierowcy, którzy przejeżdżają przez most Śląsko-Dąbrowski, zamknięty dla samochodów w godzinach szczytu. Oba przystanki zlokalizowane przy al. Solidarności powodowały często dodatkowe utrudnienia w ruchu. Ucieszyć się powinni także pasażerowie, którzy - jadąc np. z centrum stronę Dworca Wileńskiego - do wyboru mieli dwa przystanki. Teraz wszystkie pojazdy na trasie WZ będą odjeżdżać z jednego miejsca.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także