Trwa ładowanie...
d1svs1z

L'Wren Scott, projektantka mody, partnerka Micka Jaggera, znaleziona martwa

Projektantka mody L'Wren Scott i partnerka lidera zespołu The Rolling Stones Micka Jaggera została znaleziona martwa w swym apartamencie w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Jagger jest "zdruzgotany" tą informacją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
L''Wren Scott
L''Wren Scott (PAP/EPA, Fot: Daniel Deme)
d1svs1z

47-letnia była modelka i stylistka, której ponadczasowy styl i nowoczesno-klasyczne projekty szczególnie upodobały sobie gwiazdy Hollywood, została znaleziona martwa przez swego asystenta o godz. 10.00 rano czasu lokalnego w mieszkaniu na Manhattanie.

Według policji kobieta najprawdopodobniej popełniła samobójstwo przez powieszenie. Lekarze na razie nie ustalili oficjalnej przyczyny śmierci.

Rzecznik Micka Jaggera powiedział, że artysta jest "absolutnie zszokowany i zdruzgotany" tą informacją.

d1svs1z

L'Wren Scott była związana z Jaggerem od trzynastu lat. L'Wren i Mick poznali się podczas sesji zdjęciowej. Zwracali uwagę m.in. z powodu różnicy wzrostu. Muzyk, który ma 178 cm wzrostu, był niższy od swojej partnerki o 15 cm.

Scott nie tylko miała własną linię ubrań, ale także biżuterii i perfum. Jej suknie nosiły m.in. Nicole Kidmann, Sarah Jessica Parker, Madonna, Angelina Jolie i Oprah Winfrey. W lutym odwołała pokaz podczas London Fashion Week w związku z opóźnieniami produkcji.

d1svs1z

Podziel się opinią

Share
d1svs1z
d1svs1z