Trwa ładowanie...
d1lzgd7

Książę Filip miał wypadek samochodowy. 97-letni książę osobiście prowadził auto

Książę Filip brał udział w wypadku samochodowym. Prowadzony przez niego Land Rover zderzył się z autem osobowym w pobliżu wjazdu na trasę szybkiego ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Filip miał wypadek samochodowy.
Książę Filip miał wypadek samochodowy. (PAP, Fot: Andy Rain)
d1lzgd7

Książę Filip – wypadek 97-letniego monarchy

Książę Filip, 97-letni mąż królowej Elżbiety II, w czwartkowy wieczór miał wypadek samochodowy. Prowadzony przez niego Land Rover zderzył się z autem osobowym w pobliżu wjazdu na trasę szybkiego ruchu nieopodal posiadłości w Sandringham (królowa Elżbieta II i książę Filip przebywają tam od Bożego Narodzenia). Na skutek zderzenia auto księcia Filipa przewróciło się na bok.

Książę Filip z wypadku wyszedł bez szwanku

d1lzgd7

Pałac Buckingham przekazał informację, zgodnie z którą książę Filip nie ucierpiał podczas wypadku. Świadkowie zdarzenie przyznali jednak, że tuż po tym jak doszło do zderzenia, 97-letni książę Filip był wstrząśnięty i zszokowany.

Niegroźne obrażenia odniosły dwie osoby znajdujące się w aucie, z którym zderzył się książę Filip. Trafiły one na badania do szpitala, jednak ich stan był na tyle dobry, że jeszcze tego samego dnia zostały wypisane do domu.

Niepokorny książę Filip

Fakt, że 97-letni książę Filip prowadził auto jest dla wielu osób bardzo zaskakujący. Jednak nie od dziś wiadomo, że monarcha nad wyraz ceni sobie niezależność. Niewykluczone, że po wypadku zrezygnuje z siadania za kierownicą auta.

d1lzgd7

Książę Filip ze względu na wiek w sierpniu 2018 roku zdecydował się zrezygnować z pełnienia funkcji reprezentacyjnych brytyjskiej rodziny królewskiej. Na oficjalnych wydarzeniach pojawia się bardzo rzadko.

Podziel się opinią

Share

d1lzgd7

d1lzgd7
d1lzgd7
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów