Trwa ładowanie...
d1071is

Krzysztof Rutkowski: Kajetan Poznański był widziany w Gdyni

• Detektyw Rutkowski zbiera informacje nt. Kajetana Poznańskiego
• Według informatorów biura detektywistycznego poszukiwany był widziany ostatnio w Gdyni
• Wyznaczono nagrodę w wysokości 50 tys. zł za wskazanie miejsca pobytu Poznańskiego
• Za mężczyzną wystawiono już tzw. czerwoną notę Interpolu
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Rutkowski: Kajetan Poznański był widziany w Gdyni
(Europol)
d1071is

"Kajetan Poznański był widziany w Gdyni" - napisał na swoim profilu FB Krzysztof Rutkowski. "Kajetan Poznański był dziś (11 lutego) około godziny 17.30 przy sex shopie na ul. Świętojańskiej w Gdyni. Powiadomiliśmy w tej sprawie policję" - czytamy na FB.

Wcześniej, detektyw poinformował, że wspólnie z dziennikiem "Super Express" podjął się poszukiwania Kajetana Poznańskiego. Wyznaczono też nagrodę 50 tys. zł za wskazanie, gdzie ukrywa się poszukiwany.

"Poszukujemy wszelkiego rodzaju informacji dot. poszukiwanego np. gdzie jeździł na ferie bądź wakacje. Mamy nadzieje, że ta kwota będzie motywacją do podjęcia z nami współpracy" - napisał detektyw. "Wszystkich którzy posiadają jakiekolwiek informacje prosimy o kontakt pod numerem telefony +48 600 007 007" – zaapelował.

d1071is

Z kolei z informacji portalu supernowości24.pl wynika, że być może ukrywa się w Bieszczadach.

Portal nieoficjalnie dowiedział się, że Poznański mógł mieszkać w szkolnym schronisku w Wetlinie. Sprawą zainteresowali się policjanci, którzy pojawili się w jednym ze sklepów spożywczych w tej miejscowości. Pokazywali zdjęcia Kajetana Poznańskiego i wypytywali o mężczyznę, który kilkukrotnie pojawił się w sklepie w towarzystwie młodej kobiety.

Mężczyzna miał zwracać się do swojej towarzyszki po hiszpańsku lub włosku, z obsługą sklepu porozumiewał się jednak po polsku.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mają informację o miejscu pobytu poszukiwanego lub widziały go, o kontakt. Można dzwonić pod numery (22) 603-65-59, (22) 603-63-52 oraz 997 i 112. Można też kontaktować się z najbliższą jednostką policji.

d1071is

Kajetan Poznański jest podejrzany o brutalne zamordowanie 30-letniej lektorki języka włoskiego.

Za mężczyzną wystawiono już tzw. czerwoną notę Interpolu, która jest informacją dla policji w 190 krajach, że poszukiwany jest bardzo niebezpiecznym przestępcą. Niezależnie od tego, mężczyzna od poniedziałku jest poszukiwany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA). W jego ujęciu polskiej policji ma także pomagać FBI.

d1071is

Podziel się opinią

Share

d1071is

d1071is
Więcej tematów