Trwa ładowanie...
d21tf08

Krwawa zemsta. 17-latek zabił rodziców swojej dziewczyny

Chłopak dokonał koszmarnego mordu w odwecie za to, że małżeństwo z amerykańskiego stanu Wirginia namówiło córkę do zerwania z nim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krwawa zemsta. 17-latek zabił rodziców swojej dziewczyny
(Facebook.com)
d21tf08

Po zastrzeleniu rodziców dziewczyny chciał popełnić samobójstwo. 17-latek jednak nie zginął. Walczy teraz o życie w szpitalu. Został już oskarżony o podwójne zabójstwo - podaje serwis International Business Times.

Ofiarami nastolatka byli Scott Frickera i jego żona Buckley Kuhn-Fricker. Chłopak wtargnął do ich domu w mieście Reston (stan Wirginia), niedaleko Waszyngtonu, i zaczął strzelać. 43-letnia kobieta i jej 48-letni mąż zginęli na miejscu.

Motywem zbrodni była zemsta na rodzicach dziewczyny napastnika. 17-latek należy do neonazistów, ma poglądy antysemickie, wielbił Adolfa Hitlera i pragnął "białej rewolucji". Tak w każdym razie opisują go znajomi córki ofiar. Rodzice dziewczyny zabronili jej spotykać się z chłopakiem. Wtedy postanowił się krwawo zemścić.

d21tf08

Informacje potwierdziła babcia dziewczyny i matka zabitej Buckley Kuhn-Fricker. Twierdzi, że jej córka miała zabójcę za potwora, który sieje nienawiść.

*Zobacz także: Rozwikłano zagadkę zbrodni sprzed 9 lat *

Moja córka i jej mąż dowiedzieli się o wielu nazistowskich zachowaniach chłopaka w zeszłym tygodniu i zabronili ich córce ponownych spotkań - przyznaje Janet Kuhn.

d21tf08

Matka dziewczyny alarmowała wcześniej szkołę o poglądach nastolatka. Chłopak uczęszczał do prywatnej placówki w hrabstwie Fairfax. Buckley Kuhn-Fricker napisała do dyrektora szkoły, gdy przeczytała jego antysemicki wpis na Twitterze. Nikt jednak nie zdołał powstrzymać 17-latka przed zbrodnią.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d21tf08

Podziel się opinią

Share
d21tf08
d21tf08
Więcej tematów