Trwa ładowanie...
d25p58a

Kolejna zmiana. Na ul. Jagiellońską z mostu Grota nie zjedziesz!

Niedostępny pas ruchu przy Powązkowskiej, zamknięty zjazd na ul. Jagiellońską i tymczasowy wjazd na ul. Marymoncką. Od dziś kolejne utrudnienia związane z przebudową mostu Grota-Roweckiego. Pierwsze zmiany nastąpią dzisiaj na dojazdach do ulicy Powązkowskiej. Przez dziesięć  kolejnych dni środkowy pas ruchu będzie niedostępny dla kierowców od godziny 22 do 5 nad ranem.
Share
Kolejna zmiana. Na ul. Jagiellońską z mostu Grota nie zjedziesz!
Źródło: WawaLove.pl
d25p58a

Kolejne reorganizacje w ruchu rozpoczną się 3 października, o godz. 22.00, kiedy drogowcy zamkną zjazd na ul. Jagiellońską . Całkowicie zablokuje to możliwość wjazdu na tą trasę, jadąc od strony Wisły. Kierowcy, którzy będą chcieli dojechać na ul. Jagiellońską będą zmuszeni dotrzeć aż do zjazdu przy ul. Wysockiego, następnie kierować się w stronę ronda Żaby, stamtąd do ronda Starzyńskiego i dopiero na Jagiellońską. Będzie to ogromnym utrudnieniem. Dotąd czas pokonania dystansu z mostu Grota - Roweckiego do ul. Jagiellońskiej zajmował ok. 2-3 min, a teraz może wydłużyć się nawet do 30 min.

Nieco lepszą sytuację zastaniemy przy zjeździe z trasy Toruńskiej na węzeł Marymoncka. Kierowcy nadal będą mogli zjechać do ulic Marymonckiej, Słowackiego i Broniewskiego, ale innym przejazdem.

Przewiązka będzie zlokalizowana między ulicą Mickiewicza a Gdańską - tłumaczy Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Planowane zakończenie prac, a tym samym przywrócenie dawnego ruchu, nastąpić ma dwa tygodnie później.

d25p58a

Podziel się opinią

Share
d25p58a
d25p58a
Więcej tematów