Trwa ładowanie...
d3uhskp

Kolejna inwestycja w Bytomiu. Powstanie zielone osiedle

Bytom doczeka się nowego zielonego osiedla. Przy ul. Nowej w Bytomiu-Miechowicach powstaną zarówno mieszkania na wynajem, jak i do sprzedaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejna inwestycja w Bytomiu. Powstanie zielone osiedle
(www.tbsbytom.pl)
d3uhskp

Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bytom stworzy osiedle Zalesie. Docelowo będzie obejmować trzy budynki, każdy po pięć pięter, z piwnicą i płaskim dachem. Według planów mają się tam znajdować 64 mieszkania.

Póki co jednak ogłoszony zostanie przetarg na budowę pierwszego z bloków. Na pierwszym etapie prac mają powstać dwa budynki: jeden typu A (20 mieszkań, winda) i jeden typu B (24 mieszkania, ostatnia kondygnacja dwupoziomowa). Lokale, które powstaną na tym etapie mają być przeznaczone do wynajmu.

W późniejszym czasie przewidziana jest budowa trzeciego bloku, typu A. Tam lokale mają być przeznaczone do sprzedaży.

d3uhskp

Inwestor zapewnia, że w okolicy mieszkań będą trawniki, klomby i place zabaw. Ponadto na każde mieszkanie przypadać będzie jedno miejsce parkingowe - obok bloków ma powstać parking na 65 samochodów.

Do momentu rozstrzygnięcia przetargu nie wiadomo kiedy zaczną się prace, ani kiedy mieszkania zostaną oddane do użytku. Ostatecznym terminem zakończenia budowy jest jednak marzec 2016 r.

d3uhskp

Podziel się opinią

Share

d3uhskp

d3uhskp
Więcej tematów