Trwa ładowanie...
d2re0l7

Klucz do wyjaśnienia morderstwa. Policja: kto rozpoznaje?

Zwłoki zakopane w lesie i tylko jeden przedmiot, dzięki któremu tajemnica śmierci Krystyny Ch. może zostać wyjaśniona. Policjanci z Zielonej Góry zwracają się z apelem o pomoc do tych wszystkich osób, które potrafią powiedzieć cokolwiek o kluczu ze zdjęcia.
Share
Klucz do wyjaśnienia morderstwa. Policja: kto rozpoznaje?
Źródło: Policja, Fot: KMP Zielona Góra
d2re0l7

Ciało 38-letniej Krystyny Ch. znalazły pod koniec lutego osoby, pracujące przy wycince drzew. Z ziemi wystawały tylko nogi. Na miejsce wezwano policję. Technicy przez wiele godzin pracowali, zbierając ślady. Ale do dziś śledztwo nie dało rezultatów.

Przy zwłokach nie było żdanych przedmiotów, które pomogłyby ustalić przyczynę lub przebieg morderstwa. Znaleziono jedynie klucz. Wiadomo, że jest od samochodu marki Kia, jednak brak bliższych danych co do modelu samochodu. Do klucza przyczepiony jest charakterystyczny brelok.

Policja prosi wszystkich, którzy rozpoznają ten przedmiot lub mają jakiekolwiek informacje o sprawie, o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze pod numerami 68 476 21 50, 68 476 21 76 lub 997.

d2re0l7

"Gazeta Lubuska", powołując się na osobę z najbliższego grona Krystyny Ch., pisze, że kobieta zniknęła w nocy 15 stycznia. Zanim to się stało, miała pokłócić się z mężem, ale później rzekomo pogodzić. Jak czytamy, małżeństwo miało położyć dzieci do łóżek i samo udać się na spoczynek. Krystyna Ch. - według informatorów gazety - miała wstać w środku nocy i nie wziąwszy portfela ani telefonu, wyjść z domu. Nikt jej więcej nie widział.

d2re0l7

Podziel się opinią

Share
d2re0l7
d2re0l7
Więcej tematów