Trwa ładowanie...
TVP

Klientka znanej sieci kawiarni pozwała ją na 5 milionów dolarów, bo dodali za dużo lodu do jej kawy

• Stacy Pincus domaga się pięciu milionów dolarów od sieci kawiarni Starbucks • Amerykanka uważa, że kawiarnia oszukuje klientów wrzucając za dużo lodów do mrożonych napojów • Starbucks uznał pozew za bezzasadny
Share
Klientka znanej sieci kawiarni pozwała ją na 5 milionów dolarów, bo dodali za dużo lodu do jej kawy
Źródło: PAP
d3eo2w5

Stacy Pinus twierdzi, że Starbucks oszukuje w ilości oferowanych produktów. Amerykanka dowodzi w swoim pozwie, że reklamowana kawa Venti powinna zawierać 700 ml napoju, podczas gdy faktycznie jest jej tylko 400 ml, natomiast reszta pojemności kubka wypełniana jest lodem.

Jak podaje TVP Info: „W rzeczywistości Starbucks reklamuje rozmiar kubków z zimnymi napojami, a nie właściwą ilość samego napoju. W efekcie klienci są oszukiwani” – dowodzi Amerykanka w pozwie złożonym w sądzie Północnego Dystryktu stanu Illinois.

Pincus zwraca uwagę, że reklama oszukuje klientów. Z tego też powodu powinna zostać ukarana. Przedstawiciel Starbucksa oświadczył natomiast, że pozew jest bezpodstawny._ "Jeżeli jakiemuś klientowi nie odpowiadają proporcje składników, nasza obsługa mu je zmieni”_ – oświadczył w rozmowie z agencją AP rzecznik firmy Jaime Riley.

d3eo2w5

Podziel się opinią

Share
d3eo2w5
d3eo2w5
Więcej tematów