Trwa ładowanie...

Katowickie Centrum Kongresowe już otwarte. "Debiut był udany"

Po latach projektowania i budowania, w końcu jest - Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Inwestycja, która do stolicy Górnego Śląska ma ściągać przedsiębiorców z całego świata w końcu została otwarta.

Share
Katowickie Centrum Kongresowe już otwarte. "Debiut był udany"
Źródło: MCK
d4gdve7

- Muszę przyznać, że to był debiut udany. Nie było żadnych problemów logistycznych czy organizacyjnych. Wczoraj co prawda był dzień zamknięty, ale już od piątku obiekt działa normalnie, a zwiedzający są zachwyceni - mówi Wirtualnej Polsce Janusz Nowak, koordynator projektu.

W najbliższych tygodniach Międzynarodowe Centrum Kongresowe przyjmie kilka, bardzo dużych imprez. - Następnym przedsięwzięciem będą Dni Polsko-Węgierskie, Międzynarodowy Turniej Szachowy, chwilę później kongres gospodarczy - dodaje Nowak.

Wśród najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców Śląska uroczystości są Międzynarodowe Targi samochodowe.

d4gdve7

W organizacji ponadregionalnych przedsięwzięć nie przeszkadza fakt, że budynek MCK oraz Spodek nie posiadają operatora, który miałby opiekować się budynkiem.

- Na dzisiaj, mimo braku stałego zarządcy budynku, funkcję tę doskonale pełni Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach – kończy Nowak rozmowę z Wirtualną Polską.

Robert Kulig, Wirtualna Polska

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4gdve7

Podziel się opinią

Share
d4gdve7
d4gdve7
Więcej tematów